Sony FE 16-25mm f/2.8 G on kompaktne lainurksuum, mis on valmis kõikjale minema
autor: Stephan Redko

Paistab, et Sony on loomas kompaktsemat G-seeria “holy trinity” suumide komplekti, sest lisaks paar kuud tagasi avalikustatud FE 24-50mm f/2.8 G standardsuumile on nüüd välja kuulutatud üpris sarnaste omadusjoontega Sony FE 16-25mm f/2.8 G lainurk-suumobjektiiv.

Vaatame, mis objektiiviga on tegu ning kuidas see teistest alternatiividest eristub või sarnaneb. Photopointi esinduskauplustesse jõuab objektiiv müügile eeldatavalt maikuu jooksul, kuid kiiremad saavad kohe eeltellimuse veebikaubamajas ära vormistada.

Sony FE 16-25mm f/2.8 G objektiiv

Sony FE 16-25mm f/2.8 G — fiksi kompaktsus, suumi mitmekülgsus

Sony “G” seeria on minu meelest ideaalne kuldne kesktee, kus ei ole üritatud saavutada parimatest-parimat optikat, mis omakorda teevad needraskemaks ja suuremaks.

Samas on “G” seerias saavutatud täpselt nii palju, et pildikvaliteet oleks piisavalt hea professionaalidele ning objektiivi füüsilised parameetrid ei jääks liigselt jäädvustamisel ette.

Sony sõnul on uue FE 16-25mm f/2.8 G objektiivi optiline jõudlus parem kui originaalsel FE 16-35mm f/2.8 GM mudelil ja väidetavalt mitte kaugel II generatsiooni 16-35mm f/2.8 GM objektiivist.

See on muljetavaldav, sest FE 16-25mm f/2.8 G hakkab maksma nendest objektiividest ligi poole võrra vähem ning märgatav erinevus on ka nende objektiivide suuruse ja kaalude vahel.

Sony FE 16-25mm f/2.8 G objektiiv

FE 16-25mm f/2.8 G kaalub kõigest 409 grammi ning kasutab vägagi levinud 67mm filtrikeeret. Võrreldes seda näiteks Sony “G” seeria ühe populaarseima objektiiviga Sony 20mm f/1.8 G, siis 16-25mm kaalub sellest vaid 36 grammi rohkem ning selle eest saad Sa tervenisti 16-20mm ja 20-25mm suumivahemiku juurde — vinge!

Antud lainurk-suumobjektiiv kasutab teravustamiseks kahte Sony XD lineaarset mootorit, mis on aegade jooksul juba tõestatud kui usaldusväärse ning välkkiire teravustamissüsteemina nii foto- kui videotööde otstarbeks. Sony väidab, et see suudab sammu pidada isegi Sony a9 III sport-hübriidkaamera 120 kaadrit/sek fotorežiimiga.

See suudab laiemast otsast teravustada alates 17 cm kauguselt ning kitsamast otsast 22 cm kauguselt. Objektiivi maksimaalne suurendus on 0,2-kordne.

Sony FE 16-25mm f/2.8 G objektiiv

Videograafidele on see objektiiv igati sobilik, sest focus breathing efekti võid selles kohata üsna vähe ning praktiliselt nullilähedaselt, kui kasutad tänapäevastes Sony hübriidkaamerates olevat “focus breathing compensation” režiimi.

Kui omad Sony a7C seeria täiskaader hübriidkaamerat või tegelikult ükskõik mistahes Sony hübriidkaamerat, siis selle objektiiviga ootavad Sind imelised lainurk-võtted tippkvaliteet optikaga ning seda kõike eriti kompaktses ning kerges komplektis.

 

Eeltelli Sony FE 16-25mm f/2.8 G, et nautida kvaliteeti olenemata asukohast »

 


Kui Sul on plaanis Sony peale ümber kolida mõne teise kaamerabrändi (Canon, Nikon, Pentax vms) toodangult, siis pakume võimalust oma vana tehnika meile vastu anda – nii saame Sulle teha eripakkumise, mis sõltub tagastatavast tehnikast. Sellise eridiili kohta loe lähemalt siit ››

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(12)

The post Sony FE 16-25mm f/2.8 G on kompaktne lainurksuum, mis on valmis kõikjale minema appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony CFexpress Type B Tough mälukaartide kiirus ja maht võtab hingetuks
autor: Jürgen Veerme

Sony CFexpress Type B mälukaardid

Tänapäevaste täiskaader hübriidkaamerate ja videokaamerate täieliku potentsiaali ära kasutamiseks on professionaalsed foto- ja videograafid kasutusele võtnud CFexpress mälukaardid, sest need võimaldavad töötada just suurte failide või andmemahukate videotega.

Selliseid mälukaarte on rohkelt ka meie valikus, aga eraldi tähelepanu võiks pälvida Sony CFexpress Type B Tough seeria, millest on meie juures müügil:

Nii nagu nimi vihjab, siis on kõik Sony CFexpress Tough seeria mälukaardid disainitud vastu pidama ka kõige keerulisematele ilmaoludele – lumerohketest mägedest kuni liivaste kõrbeteni. Tänu sellele saad neid muretult vahetada ja hoiustada.

Sony “Memory Card File Rescue”

Juhul kui midagi peakski mälukaardiga valesti minema ning failid mingil põhjusel kustuvad, siis on nendelt Sony Tough mälukaartidelt andmete taastamise tavakliendi jaoks tehtud ülimalt lihtsaks – korrumpeerunud ning kustunud failide taastamiseks tuleb lihtsalt alla laadida “Sony Memory Card File Rescue” programm.

Sony CFexpress mälukaardid

 

Sa väärid parimat – telli endale sobiv Sony CFexpress mälukaart ››

 


Juhul, kui sul on investeeringuks suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

 

(9)

The post Sony CFexpress Type B Tough mälukaartide kiirus ja maht võtab hingetuks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi
autor: Jürgen Veerme

Sigma raha tagasi kampaania

Vii pildistamine ja/või filmimine sootuks uuele tasemele, sest kevadhooajal Photopointi veebikaubamajast või esinduskauplustest valitud Sigma objektiivi ostul maksab Sigma sulle 100-200€ tagasi. 


Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art
RAHA TAGASI: 200€

Viimased aastad ka meie enim ostetud objektiivide pingereas figureerinud Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art objektiivi on koondatud Sigma Art seeriale kohaselt tipptehnoloogiad – kiire ja ülivaikne teravustamismootor ning eeskujulik optiline disain.

See on vääristatud Sigma “Super Multi-Layer” ja “Nano Porous” kattekihiga, et vähendada päikesehelkide ja varjutontide tekkimist fotodele.

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art

Antud objektiiv müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art ja naudi »

 


Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports
RAHA TAGASI: 140€

Sony ja Panasonic täiskaader hübriidkaamerate ette sobiv Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS on suurepäraseks valikuks nii loodus- kui ka spordifotograafia huvilistele, kus tihti hoitakse actionist distantsi.

Tänu objektiivi 4-stopilisele optilisele stabilisaatorile on isegi kõige sissesuumitud fookuskaugusel pildistades võimalik vältida liikumishägusust. See omadus tuleb eriti kasuks kaameraomanikudele, kellel ei ole keresisest stabilisaatorit.

Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG DN OS Sports

Selle telesuum-bjektiivi peal olev lüliti muudab suumimisrõnga sujuvusastet (Zoom Torque) ning valikus on 3 erinevat seadet – T (Tight e. pingul), S (Smooth e. sujuv) ja L (Lock e. lukusta). Pritsme- ja tolmukindel disain teevad sellest ka perfektse kaaslase isegi keerulisemates ilmastikuoludes.

 

Telli Sigma 150-600 f/5-6.3 DG DN OS objektiiv kohe ära ››

 


Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary on kiire lainurksuumobjektiiv, millel on uskumatult terav optika, suur konstantne ava ja vastupidav, kuid kerge konstruktsioon.

Sigma sõnul on antud objektiivil lainurga moonutused viidud miinimumini ja see saavutab erakordse servast servani teravuse. 

SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN kasutab automaatse teravustamise juhtimiseks samm-mootorit, mis muudab objektiivi nii kiireks kui vaikseks, mis sobib ideaalselt kaameraoperaatoritele, kes töötavad vaikses keskkonnas või video jäädvustamiseks.

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

 

Telli Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN enda kaamera ette kohe ära ››

 


Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Nii E (Sony)- kui L (Panasonic & Leica)- bajonetiga hübriidkaameratele mõeldud Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary normaalsuum-objektiivi puhul on tegemist ideaalse kaaslasega igapäevaseks pildistamiseks.

Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary

Populaarset 28-70mm fookuskaugust saab kasutada nii maastiku kui portreede pildistamisel. Tänu läbivale f/2.8 avale on imelihtne pildistatavat subjekti taustast eraldada ning luua lummavat bokeh efekti.

 

Telli Sigma 28-70mm f/28 DG DN endale kohe ära ››

 


Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art puhul on tegemist on võimast kvaliteeti pakkuva tele-fiksobjektiiviga, mis on tõeline optikajuveel, milllel on valgusjõuline f/2.8 ava ja Sigma teada-tuntud kiire ning vaikne HSM teravustamismootor.

Kui esmapilgul tundub, et see võiks sobida peamiselt makro- ja portreefotograafidele, siis tegelikult võib 105mm fookuskaugus anda Sulle hoopis teise vaatenurga ka igapäevaelu hetkede jäädvustamisel.

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art

See Sigma objektiiv on samuti müügil nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaameratega ühilduva bajonetiga.

Muide, Sony ette sobiv objektiiv on kõigile huvilistele laenutamiseks olemas ka Photopointi foto- ja videotehnika rendist ja seda võimalust on mitmed fotograafid ka kasutanud:

 

Osta oma Sony või Panasonic täiskaadri ette tippklassi Sigma objektiiv ››

 


Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary
RAHA TAGASI: 100€

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary on saadaval lausa kolmele erinevale bajonetile – Sony FE, Panasonic L ning Fujifilm X.

See suure funktsionaalsusega telesuumobjektiivi on pakitud küllaltki kergesse ja kompaktsesse korpusesse. Objektiiv toob Sinuni suure optilise jõudluse terve suumi ulatuses, võimaldades jäädvustada igat olukorda teravalt.

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary

Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS | Contemporary on tolmu- ja pritsmekindla korpusega ning sellel on ka hea funktsioonide valik nagu Dual Action Zoom, suumilukk, fookuse piiraja ja fookusrežiimi lülitid – nii sobib see igas keskkonnas ja olukorras kasutamiseks.

 

Soeta omale tõeline teleobjektiiv — Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS »

 


Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sigma sinu pangakontole, kui oled kampaaniaperioodil Photopointist soetatud pakkumises osaleva toote nõuetekohaselt Sigma veebilehel registreerinudSealt leiad ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

 

Telli sobiv Sigma objektiiv endale mugavalt pakiautomaati või koju/kontorisse ››

 


Ostuperiood kestab 15. aprill – 31. mai 2024. Ostu saab Sigma veebilehel registreerida kuni 30. juunini 2024. Kampaania kehtib nii eraisikutele (vähemalt 18. aastased) kui juriidilistele isikutele (ettevõtte nimele ostes). Kampaanias ei osale Tenor Finance juriidiliste isikute liisingu abil sooritatud ostud.

Muide, kui oled meie juurest endale ostnud uue Sigma objektiivi, siis registreeri see 60 päeva jooksul kindlasti Sigma Warranty lehel, et saaksid 3-aastat tootja poolt pikendatud lisagarantiid.

Juhul, kui Sul peaks uue objektiivi ostuks hetkel rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(25)

The post Valitud Sigma objektiivi ostul saad Sigma käest kuni 200€ tagasi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Sony lisagarantii pakkumine

Kui oled hiljuti Photopointi esinduskauplusest või veebikaubamajast ostnud Sony a7 II, Sony a7 III, Sony a7 IV, Sony a7S III, Sony a9 II, Sony a9 III, Sony a7R V, Sony ZV-E1, Sony ZV-E10, Sony a7R III, Sony a7 IV, Sony FX3, Sony FX30, Sony a1, Sony a6100, Sony a6400, Sony a6600, Sony a6700 Sony a7C, Sony a7C II või Sony a7CR hübriidkaamera, siis kindlasti registreeri see 30 päeva jooksul My Sony veebilehel, sest seejärel saadetakse Sinu e-mailile kolm vautšerikoodi.

Neid koode saad kasutada, et saaksid Sony käest küsida tagasi 100€, kui oled koos kaameraga või hiljem juurde soetanud allpool nimekirjas oleva objektiivi/objektiive.

Kampaanias osalevad objektiivid:

Kuidas osturaha tagasi saada?

Hüvitatava ostusumma kannab Sony sinu pangakontole, kui oled pärast kolmekümne (30) päeva või hiljemalt kolme kuu möödumist kampaanias osaleva objektiivi/objektiivid nõuetekohaselt Sony veebilehel registreerinudSealt leiad ka täpsemad kampaaniatingimused.

  

Sa väärid parimat – osta Sony kaamera või täienda objektiivide valikut ››

  


Juhul, kui Sul uue Sony fototehnika ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(7)

The post Registreeri Sony kaamera ost ja valitud Sony objektiiv on Sulle 100€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus
autor: Jürgen Veerme

Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD

EISA poolt 2022-2023. aasta parimaks reisiobjektiiviks nimetatud Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on müügil võrratu soodushinnaga 629€ (699€) ja ostul anname Sulle muuhulgas kingituseks ka Tamroni UV filtri (väärtus 24,99€).

Tegemist on väärt kingitusega, sest UV filter blokeerib ultraviolettkiirguse ja nii on Sinu pildid veelgi ilusamad. Lisaks takistab see mustuse ning niiskuse jõudmist objektiivi esiklaasile.

Tegemist on esimese 16,6x suumiga APS-C ehk poolkaadersensoriga Sony ja Fujifilm hübriidkaameratele loodud suumobjektiiviga*. Selle universaalne fookuskauguste vahemik 18-300mm (täiskaader hübriidkaamerete ees umbes 27-450 mm ja arvestada tuleb crop faktorit) peaks olema meeltmööda paljudele fotohuvilistele.

Sellega saab 18 mm asendis pildistada laiu vaateid (maastikul või kitsamas ruumis) ja 300 mm asendisse suumides püüda pildile kaugustes olevaid objekte nii nagu need oleksid päris lähedal – eriti ilmekalt avaldub selle võimekus reisil olles.

Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD (B061)

Sellel ultrasuumil on olemas Tamroni teada-tuntud VC-pildistabilisaator ja see on varustatud ka VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. 

Objektiiv hakkas huvitama, aga pole ostus veel päris kindel? Sellisel juhul tutvu lähemalt:

Muide, Fujifilm X-seeria hübriidkaamerate ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A[2] VC VXD on laenutamiseks saadaval ka Photopointi foto- ja videotehnika rendis.

 

Telli Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD kohe ära ››

 


Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Soodushind kehtib 8. – 30. aprill 2024.
Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(163)

The post Sony ja Fuji ette sobiv Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di VC VXD on kevadhinnaga + kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5