Karbist välja: Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuum-objektiiv
autor: Stephan Redko

Sony ja Panasonic hübriidkaameratele loodud Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuum-objektiiv on jõudnud Photopointi ning kuna tegu on eriti tähelepanuväärse objektiiviga, siis otsustasin sellele lähemalt pilgu peale visata.

Selles artiklis võtan objektiivi karbist välja ning jagan esmamuljeid. Lisaks võrdlen seda ka teiste konkureerivate 70-200mm objektiividega.

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS | Sports — kõik, mida peaksid teadma

Kes on silma peal hoidnud ning võib-olla ka endale ihaldanud 70-200mm teleobjektiivi, siis on kindlasti märganud ka nende pööraseid hinnasilte. Suurepärane näide sellest on Sony teise generatsiooni 70-200mm objektiiv, mille eest pead välja käima lausa “3 kilo”.

Samas, olen ise proovinud seda eelnimetatud Sony objektiivi ning julgen väita, et professionaalsetele tegijatele on see kindlasti väärt investeering.

Sellega tekib nüüd küsimus — kas ligi kaks korda odavam Sigma versioon on ka päriselt kaks korda kehvem või saad enamvähem sama asja kaks korda odavamalt kätte?

Lähtudes tehnilistel andmetel, siis võiks kindlasti öelda, et Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II ning Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS vahel on märkimisväärseid erinevusi.

Üks suurimaid müügiargumente Sony objektiivi kasuks on selle kergekaalulisus (1045 g), mida Sigma kohta eriti öelda ei saa (1335 g). Sellegi poolest kaalub Sigma objektiiv vähem kui esimese generatsiooni Sony 70-200mm f/2.8v, mis maksab endiselt üle 1000€ rohkem.

Lisaks kaalule erinevad need kaks mudelit ka fookusmootorite poolest — Sony kasutab nelja XD lineaarset mootorit, kuid Sigma kahte HLA (High-response Linear Actuator) mootorit.

Kahjuks pole mul võimalik antud hetkes neid üksteise kõrval proovida, kuid olles varasemalt katsetanud suurel hulgal nii Sony kui ka Sigma objektiive, siis julgen enesekindlalt tugineda mõlema brändi autofookusele võrdselt.

Kui need kaks omadust kõrvale panna, siis Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports on peaaegu identne kaks korda kallima Sony objektiiviga (kui välja jätta ilmselge värvi erinevus).

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS pealt leiame mõnusa klikatava avarõnga, mida on võimalik vaigistada vastava lüliti abil, juhuks kui plaanid filmimise ajal ava kruttida. Lisaks sellele saad ava lukustada “A” režiimile, et anda ava juhitavus kaamerale.

Avarõnga tasuks ära lukustada kiiremates olukordades, kus action’i käigus võib tekkida paigast keeramise oht. Samuti tuleks “A” režiimi kasutada juhul, kui tahad utiliseerida automaat või poolautomaat režiime nagu säriprioriteet.

Mina eelistan ava seadistada rõnga kaudu, eriti kui sellel on mõnus ning sõltuvust tekitav klikatav tagasiside nagu on sellel Sigmal — ma võiksin seda päev otsa närviliselt kruttida :D

Püsides lülitite teemal, siis tegelikult leiame neid suure hulga objektiivi külje pealt. Sinna hulka kuuluvad:

 • AF/MF lüliti
 • Teravustamispiiraja ehk focus limiter lüliti
 • Optilise stabilisaatori (OS) režiimi lüliti
 • “CUSTOM” lüliti
 • “CLICK” lüliti
 • Avarõnga lukustuslüliti

Võrdluseks, samas hinnaklassis olev Tamron 70-180mm f/2.8 G2 on selle poole pealt eriti puudulik, sest selle pealt leidub tervelt üks lüliti.

Kui väärtustad kiiret ümber seadistamist ning võimalikult vähe menüüdes surfamist, siis kindlasti soovitan pilgu pöörata just Sigma poole.

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS karbi sisu koosneb objektiivist, päikesevarjukist, kandekotist, kandekoti rihmast, võtmest ja kahest varukruvist, mis on mõeldud statiivikinnituse jaoks.

Kui peaksin välja tooma ühe mitte nii positiivse omaduse Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuumil, siis oleks see ilmselt selle suumirõngas.

Sisse suumides tuleb rõngast keerata vastupäeva, mis võib mõne jaoks olla pisut harjumatu ning seetõttu võib mõni kaader ka nässu minna.

Kuid kõige muu poolest on suumirõngas väga meeldiv — rõngas keerab väga sujuvalt ning suumivahemiku läbimiseks ei pea rõngast kuigi palju keerama ehk Sa ei pea kunagi oma kätt ebaloomulikku asendisse panema.

Statiivikasutajatele on Sigma lisanud eraldi 1/4″ keermega statiivikinnituse, et vähendada koormust kaamera bajonetil.

Statiivikinnitust saab pöörata nii horisontaalseks kui ka vertikaalseks ning väljaulatavat “jalga” on võimalik küljest võtta kasutades komplekti kuuluvat võtit.

Kokkuvõtteks

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN Sports on suurepärane objektiiv väga ahvatleva hinnasildiga.

Arvestades, et see on kaks korda odavam auhinnatud Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II objektiivist, siis sellegi poolest pole Sigma versioon isegi lähedal olemast kaks korda kehvem. Iga toote puhul tuleb arvestada, et kaks korda kallim ei tähenda alati kaks korda parem.

Seega arvan, et Sigma 70-200mm on hetkeseisuga sama fookuskauguse ja avaga telefoto-objektiivide kuldne keskmine — nii hinna, funktsioonide kui ka kaalu poolest. Kui 300-grammine kaalu erinevus Sinu jaoks tähtis ei ole, siis on Sul võimalus säästa 1300€ ning jäädvustada imelisi telefoto-kaadreid. 

Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS

Kui Sa mind ei usu, siis see sama Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN Sports on Sony hübriidkaamera kasutajatele laenutamiseks saadaval Tallinnas, Rocca al Mare keskuses asuvas Photopointi foto- ja videotehnika rendis. Nii, et proovi ise järele!

 

Koge uut kvaliteeti ja telli Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS | Sports »

 


Kui Sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(144)

The post Karbist välja: Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuum-objektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.

DJI Osmo Action 4 on kaamera, mis ei pelga mitte midagi
autor: Jürgen Veerme

DJI Osmo Action 4

Igast seiklusest täielikku maksimumi võtta aitav DJI Action 4 kaamera on hetkel müügil lausa 100€ soodsamalt ehk hind alates 329€.

Osmo Action 4 sees on uhiuus 1/1.3-tolline CMOS sensor, mis lubab vapustavat jõudlust ka vähestes valgustingimustes. Videot on võimalik salvestada kuni 4K UHD 120 kaadrit sekundis ja seda ka 10-bit D-Log M värviprofiilis, mis annab parema dünaamilise ulatuse.

Uue põlvkonna intelligentne RockSteady 3.0 stabilisaator vähendab kaameravärinaid igas suunas ja 360º HorizonSteady korrigeerib horisontaalseid kaldeid, mistahes nurga all.

Osmo Action 4 kasutab 1770mAh Extreme akut, mis annab ideaalsetes tingimustes 160 minutit tööaega. Samuti töötab aku ekstreemsetel temperatuuridel (-20°C kuni +45°C) ning kuna kaamera on 18 meetri sügavuseni veekindel, siis võid seda kasutada praktiliselt kõikides tingimustes.

Muuhulgas on olemas esi- ja tagumine puuteekraan, magnetiline kiirkinnitus, ülilai 155º vaateväli ja komplektis olev horisontaalne-vertikaalne kaitseraam võimaldab Instagrami või TikToki jaoks jäädvustada kadudeta vertikaalset kaadrit sekunditega.

DJI Osmo Action 4 kampaania

 

DJI Osmo Action lisatarvikud

Selleks, et saaksid DJI seikluskaamerast maksimumi võtta, on meil müügil ka mitmed Osmo Action lisatarvikud, mille abil saad seda kanda käel ja randmel, kinnitada jalgrattale või teha erinevaid POV-võtteid.

dji osmo action lisatarvikud

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli DJI Osmo Action 4 ja asuge koos seiklusi jäädvustama »

 


Soodushind kehtib 8. – 25. jaanuar 2024. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on DJI ametlik ja pikaajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ›› 

(22)

The post DJI Osmo Action 4 on kaamera, mis ei pelga mitte midagi appeared first on Photopointi ajaveeb.

Proovi järele – tippklassi Polaroid I-2 on nüüd rentimiseks saadaval
autor: Jürgen Veerme

Polaroid I-2 rentimine

Photopointi fototehnika rendis olevate objektiivide, videostabilisaatorite, binoklite, fototarvikute ja digikaamerate vahele on lisandunud Polaroid I-2, mis on kõigile huvilistele laenutamiseks saadaval nii Tallinnas kui Tartus. Sobivad Polaroid paberid tuleb ise juurde osta.

Tegemist on tõelise tippklassi kiirpildikaameraga, mis on varustatud Polaroidi kõigi aegade kõige teravama objektiivi ja käsitsi seadistamise võimalustega, mis koostöös tagavad erakordse pildikvaliteedi ja annavad fotograafidele töövahendi loominguliste püüdluste teostamiseks. 

Polaroid I-2 südameks on pidevalt automaatselt teravustav kolme läätsega objektiiv, mis on võimeline tegema teravamaid kaadreid kõigist varasematest Polaroidi integreeritud filme (integral film) kasutavatest kiirpildikaameratest.

Autofookus kasutab täiel määral objektiivi LiDAR (light detection and ranging) anduri eeliseid – tuvastades täpselt objekti kauguse ning seades fookuse automaatselt õigesse kohta. LiDAR võimaldab pikemat teravustamisulatust ning on lisaks keerulistes valgusoludes usaldusväärsem.

Polaroid I-2 rentimine

Polaroid I-2 rentimine

Polaroid I-2 on siiski loodud digitaalajastul ning sellel on Bluetooth-ühenduvus ning sellest tulenevalt püsivara juhtmevaba uuendamise võimalus ning kaamera täielikku kaugjuhtimist võimaldav nutirakendus.  

PÕHJALIK ÜLEVAADE: Digitest.ee–Polaroid I-2 on seninägematu tippklassi kiirpildikaamera ››

Ja kui Sa Polaroid I-2 kaamerasse ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme tutika I-2 kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Polaroid I-2 endale päriseks »

 


Fototehnika rentija meelespea:

 • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
 • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
 • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
 • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
 • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
 • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
 • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(10)

The post Proovi järele – tippklassi Polaroid I-2 on nüüd rentimiseks saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.

Märkamatu vlogikaamera Canon PowerShot V10 ostul säästad 50€
autor: Jürgen Veerme

powershot v10

Põneva disainiga Canon PowerShot V10 kompaktkaamera on 2023. aasta lõpuni müügil 50€ soodsamalt (al. 449€) ja kusjuures see on nii väike, et pista kasvõi taskusse.

Pisikese PowerShot V10 sees peitub suur 1-tolline CMOS sensor, mis suudab salvestada kvaliteetse 4K UHD lahutusvõimega videot. Seda on lihtne käes hoida ning salvestama saab hakkata vaid ühe nupu vajutusega. Selle 2-tolline LCD puutetundlik ekraan on ettepoole pööratav, et näeksid alati, mis Sinu kaadris toimub.

Canon PowerShot V10

Sellel vlogikaameral on ka sisseehitatud tugijalg ehk ilma ühtegi lisatarvikut vajamata saad selle filmimiseks seisma panna tasasele pinnale. See on meeldiv omadus, mida pole siiani väga ühelgi teisel kaameral nähtud. 

PowerShot V10 on täielikult ühilduv “Canon Camera Connect” rakendusega, mis võimaldab Sul kaameraga tehtud videosid saata otse oma nutiseadmesse. Tänu külje peal olevale USB-C pesale saad V10 ühendada oma arvutiga, et edastada faile või kasutada seda kvaliteetse pildiga veebikaamerana.

 

SISUKAM ÜLEVAADE: Digitest.ee: Canon PowerShot V10 on vahva kaamera sisuloojatele ››

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest PowerShot V10 “Vlogging Kit” on Tallinnas, Rocca al Mare keskuse Photopointi rendis laenutamiseks kõigile huvilistele saadaval.

 

Telli Canon PowerShot V10 kohe praegu Photopointist endale ära »

 


Juhul, kui Sul uue fototehnika ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis kasuta Inbank järelmaksu abi –  detsembris on lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Soodushinnad kehtivad kuni 31.12.2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(9)

The post Märkamatu vlogikaamera Canon PowerShot V10 ostul säästad 50€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint TOP 10: enim ostetud DJI droonid aastal 2023
autor: Mikk Otsar

 

Kasutajasõbralike ja taskukohaste droonide turuletulek on muutnud oluliselt seda, kuidas näeme maailma läbi kaamerasilma.

Etteruttavalt võin öelda, et selleaastase edetabeli on vallutanud just taskukohasemad, kompaktsemad ning kasutajasõbralikumad droonid.

Selles postituses vaatamegi, milliseid droone 2023. aastal Photopointist kõige enam osteti ning reastasime selle põhjal esikümne. Meie pingerivi ei ole mitte parimate, vaid just enim ostetud mudelite nimekiri – seega on kahtlemata tegu usaldusväärsete toodetega, mille ostuga reeglina alt minna ei saa.

 

I – DJI Mini 3

Enim ostetud droonide edetabeli esimesele kohale maandus DJI Mini 3. Kusjuures edu teise koha ees on üle kahekordne.

Drooni populaarsuse põhjuseks on kindlasti selle alla 500€ hind ning ka kompaktsus.

DJI Mini 3 olulisemad tehnilised andmed:

 • 12-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor
 • 82,1-kraadise vaatenurga ja f/1.7 avaga objektiiv
 • 4K 30p videosalvestus
 • Kaamera 90 kraadi vertikaalseks pööratav
 • Kaal alla 249g
 • Lennuaeg kuni 38 minutit

 

Telli selle aasta enimostetud DJI Mini 3 kohe ära ››

 

   

II – DJI Mini 3 Pro

Teiselt kohalt leiame edetabeli võitja võimekama venna. DJI Mini 3 Pro lisab kompaktsele suurusele veelgi parema kaamera ja oma klassi ühe parima takistuste vältimise süsteemi. 

Alla 249 g kaaluv ja täiustatud turvafunktsioonidega pole see mitte ainult kasutajasõbralik, vaid ka oma seeria üks turvalisemaid droone.

Kaamera oma 1/1,3-tollise sensori ja tipptasemel funktsioonidega määratleb uuesti, mida tähendab DJI Mini drooniga lendamine. Lisaks on DJI Mini 3 Pro valitud TIPA poolt aasta parimaks drooniks.

DJI Mini 3 Pro olulisemad tehnilised andmed:

 • 48-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor
 • 82,1-kraadise vaatenurga ja f/1.7 avaga objektiiv
 • 4K 60p videosalvestus
 • Kaamera 90 kraadi vertikaalseks pööratav
 • Kaal alla 249g
 • Lennuaeg kuni 34 minutit

 

Telli DJI Mini 3 Pro droon Photopointist ››

 

   

III – DJI Mini 2 SE

DJI Mini 2 SE tõestab, et sellel aastal meeldis Eesti droonihuvilistele lennumasinate juures kõige rohkem kompaktsus ning hind. Edetabeli TOP 3 hõivasid suure eduga just Mini seeria droonid.

Mini 2 SE on ka selle edetabeli üks soodsamaid droone. Igapäevaste hetkede või reiside jäädvustamiseks ainulaadsete vaatenurkade alt on kaval mõte kotti pista just pisike Mini 2 SE.

See on varustatud 1/2,3-tollise CMOS-kaameraga, mis suudab teha 12MP fotosid ja kuni 2.7K videoid.

DJI Mini 2 SE olulisemad tehnilised andmed:

 • 12-megapiksline 1/2,3″ CMOS sensor
 • 83-kraadise vaatenurga ja f/2.8 avaga objektiiv
 • 2.7K 30p videosalvestus
 • Kaal alla 249g
 • Lennuaeg kuni 31 minutit

 

Telli DJI Mini 2 SE ja pane hetked lendama ››

 

   

IV – DJI Avata

DJI Avata on edasiarendus DJI FPV droonist. DJI Avata eesmärk on tuua FPV lend kõigile kätte saadavaks – muutes kogemuse võimalikult lihtsaks ja sujuvaks.

DJI sõnul on kompaktne disain ehitatud kiirust ja paindlikkust silmas pidades ning droon kaalub vaatamata integreeritud propellerikaitsele vaid 410 grammi.

Sensori ees olev objektiiv loob 155-kraadise vaatenurga. Droon on ka saadaval mitmete erinevate komplektidena, kuhu kuuluvad erinevad juhtpuldid ja FPV prillid.

DJI Avata olulisemad tehnilised andmed:

 • 48-megapiksline 1/1.7″ CMOS sensor
 • Lai 155-kraadine vaateväli
 • 4K 60p ja FullHD 120p videosalvestus
 • Aku vastupidavus kuni 18 minutit
 • Maksimaalne kiirus kuni 97 km/h

 

Telli DJI Avata droon ja lisa enda elule põnevust »

 

   

V – DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro on selle edetabeli kõige uuem droon, kuid on jõudnud juba paari kuuga lennata edetabeli keskele. Julgen ennustada, et järgmisel aastal leiab selel drooni palju kõrgemalt positsioonilt.

DJI Mini 4 Pro suurimad erinevused oma vanema versiooni ees on parem videosalvestamise võimekus, veelgi parem takistuse vältimise süsteem ning kvaliteetsem pildiedastuse süsteem.

DJI Mini 4 Pro olulisemad tehnilised andmed:

 • 48-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor
 • 82,1-kraadise vaatenurga ja f/1.7 avaga objektiiv
 • 4K 60p (10-bit D-Log M) videosalvestus
 • Kaamera 90 kraadi vertikaalseks pööratav
 • Klassi parim takistuste vältimise süsteem
 • Kaal alla 249g
 • Lennuaeg kuni 34 minutit

 

Telli DJI Mini 4 Pro kohe ära »

   

VI – DJI Ryze Tech Tello

DJI Ryze Tello on selle edetabeli üks omapärasemaid droone. Ryze Tech’i poolt toodetud ja DJI nutitarkvara sisaldav Tello on taskukohase hinnaga (alates 109€) pisike droon, mis sobib ideaalselt nii lastele kui ka algajatele droonifanattidele harjutamiseks.

Tello lennutamine on lihtne ning sellele lisatud funktsioonide abil nagu Throw & Go, 8D Flips ja Bounce Mode saad õhus teha uskumatuid trikke.

Arvestades, et antud mudel on mõeldud eelkõige harjutamiseks, siis on see varustatud erinevate tarkade funktsioonidega, mis kaitsevad nii kasutajat kui drooni ennast.

DJI Ryze Tello olulisemad tehnilised andmed:

 • 5-megapiksline sensor
 • 720p HD videosalvestus
 • Lihtne lennata – intelligentne lennusüsteem
 • Juhtimine läbi nutitelefoni
 • Kuni 13 minutit lennuaega

 

Ärata enda sisemine laps koos DJI Ryze Tello drooniga ››

 

   

VII – DJI Mavic 3 Classic

Minu jaoks kohati üllatusena tuli DJI Mavic 3 seeria paiknemine tabeli alumises otsas. Kuigi mõeldes sellele, et tavatarbija eelistab siiski taskukohasemaid ning kompaktsemaid droone, on selline asetus loogilisem.

DJI Mavic 3 Classic mudeli puhul on loobutud Mavic 3 droonil originaalis olevast teleobjektiivist, kuid droon pakub sama 4/3″ CMOS 20-megapikslist sensorit, O3 Plus edastussüsteemi ja 46-minutilist maksimaalset lennuaega.

DJI Mavic 3 Classic olulisemad tehnilised andmed:

 • 20-megapiksline 4/3″ Hasselblad kaamera
 • 84-kraadise vaatenurga ja f/2.8-f/11 muudetava avaga objektiiv
 • 5.1K 50p videosalvestus
 • Kaal 895g
 • Lennuaeg kuni 46 minutit

 

Telli DJI Mavic 3 Classic Photopointist kohe ära ››

 

   

VIII – DJI Air 2S

Eelmisel aastal edetabeli neljandale kohale tulnud DJI Air 2S ühendab endas Mavic seeria võimakuse ja Mini seeria kompaktsuse. Air 2S tutvustati maailmale 2021 aasta alguses ja nagu ostjate huvi näitab, siis tegemist on siiani populaarse drooniga.

DJI Air 2S droonilt leiab 1-tollise ning 20-megapikslise senoeriga kaamera, mis on nii väikese drooni kohta väga võimekas. See sama kaamera suudab jäädvustada ka 5.4K 30p videot.

DJI Air 2S olulisemad tehnilised andmed:

 • 20-megapiksline 1″ CMOS sensor
 • 88-kraadise vaatenurga ja f/2.8 avaga objektiiv
 • 5.4K 30p ja FullHD 120p videosalvestus
 • Kaal: 595g
 • Lennuaeg kuni 31 minutit

 

Telli suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega DJI Air 2S droon ära ››

 

   

IX – DJI Mavic 3 Pro

Eelviimaselt lohalt leiame drooni, mille soetasin ka isiklikult endale sellel suvel.

DJI Mavic 3 Pro avalikustamisel tundus peaaegu uskumatuna, et ühte nii väikesesse drooni on mahutatud kolm erinevat kaamerat ja kogu DJI tipptehnoloogia.

DJI Mavic 3 Pro olulisemad tehnilised andmed:

 • 20-megapiksline 4/3″ CMOS sensor, 5.1K videosalvestus
 • 1/2″ CMOS telekaamera kuni 28-kordse suumiga
 • 48-megapiksline 3-kordse suumiga 4/3″ CMOS telekaamera
 • 5.1K 50p videosalvestus
 • Kaal 958g
 • Lennuaeg kuni 43 minutit

 

Telli DJI Mavic 3 Pro droon Photopointist ››

 

   

X – DJI Air 3

Selleaastase edetabeli viimaselt kohalt leiame DJI Air 3 drooni. Sarnaselt Mavic 3 seeriale on ka sellel droonil kaameraid rohkem kui üks. Kuid hinna soodsamaks saamiseks pole kasutatud samu Haaselbladi sensoreid ning vähemaks on ka võetud erinevaid funtsioone.

DJI Air 3 olulisemad tehnilised andmed:

 • 48-megapiksline 1/1,3″ CMOS sensor
 • 1/1,3″ CMOS telekaamera 3-kordse suumiga
 • 4K 60p videosalvestus
 • Kaal 720g
 • Lennuaeg kuni 46 minutit

 

Telli DJI Air 3 droon endale kohe ära ››

 


Muide, Eesti suurimas fotograafia-alases õpikeskkonnas fotokursus.ee on saadaval online kursus “Droonifotograafia“, mis annab Sulle olulised nipid, kuidas drooni abil loodavate fotode kvaliteet viia uuele tasemele.

 

Vaata kogu droonide valikut Photopointi veebikaubamajast ››

 

Kellel uue drooni ostuks peaks raha nappima, siis 2023. aasta lõpuni on Inbank järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 € – saad toote kohe kätte, aga ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saad maksta osamaksete kaupa. Lisaks loosime kõigi ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 159€).

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(11)

The post Photopoint TOP 10: enim ostetud DJI droonid aastal 2023 appeared first on Photopointi ajaveeb.