Avarda oma vaatevälja Fujifilm Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR ülilainurgaga
autor: Keiu Simm

Fujifilm Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR

Fujifilm on tuntud oma kvaliteetsete objektiivide poolest ning nende uusim täiendus XF seeria objektiivide ridadesse on kindlasti märkimisväärne. Siin ta on – Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR objektiiv – mis pakub laiemat vaatenurka kui ükski varasem XF seeria objektiiv.

Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR objektiiv on loodud spetsiaalselt Fujifilmi X-seeria kaameratele. See on osa ettevõtte pühendumusest pakkuda oma kasutajatele kvaliteetseid objektiive, mis sobivad suurepäraselt kokku nende kaamerate süsteemiga. Objektiiv kasutab XF objektiividele omast optilist disaini, et tagada kogu kaadri ulatuses teravad ja detailsed pildid ning samal ajal säilitada kerge kaal ja kompaktsus.

Fujifilm XF 8mm f/3.5 R WR objektiiv

Uue objektiivi kõige silmapaistvam omadus on selle lai vaatenurk. 8mm fookuskaugus võimaldab jäädvustada unikaalset 120 kraadise vaateväljaga pilti, mis on ideaalne maastikufotograafidele, arhitektuuri- ja sisekujunduse pildistamiseks, samal ajal aga ka näiteks astrofotograafidele, kes soovivad tähistaevast tabada. 

Videograafid ja vloggerid, kikitage kõrvu! Selle väikese objektiiviga saad jutustada oma suurimad lood ja Fujifilm muretseb selle eest, et fookus püsiks kõikumatult seal, kus seda parajasti vajad. 

Fujifilm XF 8mm f/3.5 R WR objektiiv

XF 8mm f/3.5 ehitus on vastupidav ja ilmastikukindel, tänu millele on see ideaalne kaaslane ka rasketes tingimustes pildistamisel, andes Sulle suurema vabaduse ja kindluse, et saaksid oma loomingut jäädvustada ka siis kui ilm seda tingimata ei soosi. 

Astu mugavustsoonist välja ja pane end proovile, katsetades uusi perspektiive ülilainurkobjektiivi vaateväljaga. Uus Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR saabub Photopointi esinduskauplustessse müügile suve jooksul, aga juba praegu on see eeltellitav veebikaubamajast. 

 

Eeltelli Fujifilm Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR kohe ära ja ole esimeste hulgas »

 


Kahtlemata on uue fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Photopoint on Fujifilm fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(8)

The post Avarda oma vaatevälja Fujifilm Fujinon XF 8mm f/3.5 R WR ülilainurgaga appeared first on Photopointi ajaveeb.