Valitud Canon taskukaamerad on müügil sügisese soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

Canon kompaktkaamerad

Nutitelefoniga tehtud udused fotod ja videod jäägu minevikku, sest Canon kompaktkaamerate hulgast leiab ürituste ning paikade jäädvustamiseks sobiva nii fotohuviline kui professionaal.

Eriti mõistlik on korralik kaamera endale juba praegu ära soetada, sest valitud Canon mudelid on müügil soodushinnaga. Vaatame lähemalt:

 

Canon PowerShot G7 X Mark III

See on uus suure 1.0-tollise sensoriga kaamera, mis pakub 4K videokvaliteeti ja 20,1-megapiksliseid fotosid. Vlogeritele ja selfitajatele mõeldes on kaameral ülespööratav ekraan.

Lisaks on kolmanda generatsiooni G7 X kaameral välise mikrofoni (RODE või Boya) ühendamiseks vajalik 3,5mm sisend ja nutitelefoni ühilduvus muudab võimalikuks videote YouTube’i reaalajas voogedastamise. Soodushind 779€ (tavahind 849€). Saadaval kahes erinevas värvitoonis.

 

Canon PowerShot SX740 HS 

Tänu 40-kordsele optilisele suumile, ülikiirele DIGIC 8 protsessorile ning suurepärasele 4K lahutusvõimele on see võimas ja taskusse mahtuv parim kõik-ühes lahendus, millega jäädvustada puhkuse või igapäevaelu olulisi hetki. Soodushind 399€ (tavahind 429€). Saadaval kahes erinevas värvitoonis.

 

Canon PowerShot SX540 HS

Selle kaamera kompaktses keres peitub vägeva 50x optilise suumi ja 24 mm ülilainurgaga objektiiv, mille abil saad eemalasuvaid objekte eriti lähedalt pildistada.

Lisaks saad sellega jäädvustada realistlikke Full HD 60p videoid ning filmitud kaadrite stabiilsuse aitab tagada ZoomFraming Assist Lock funktsioon. Soodushind 299€ (tavahind 399€).

 

Canon Ixus 285

Lihtsal ja üliõhukesel kaameral on 12x suum ja uuem CMOS pildisensor, mis tagab kvaliteetsemad pildid. Ixus 285 HS 3″ ekraan näitab pilti 461 000 piksli abil – seda pole küll palju, aga seda on piisavalt. Soodushind 199€ (tavahind 229€). Saadaval kahes erinevas värvitoonis.


Kui sul tekkis nüüd soov mõni nendest Canon supersuumidest endale Photopointi esinduskauplusest või veebikaubamajast ära osta, aga rahalisi vahendeid jääb puudu, siis järelmaksuga saad tasuda osamaksete kaupa.

 

Kogu valik Canon kompaktkaameraid Photopointi veebikaubamajas ››

 

Soodushinnad kehtivad kuni 31. oktoobrini 2019.

(7)

The post Valitud Canon taskukaamerad on müügil sügisese soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.