#blackfriday: valitud DJI toodete ostul säästad kuni 150€
autor: Jürgen Veerme

DJI

Viimastel aastatel on DJI enda imelistes droonides kasutatavat tehnoloogiat edasi arendanud ja seetõttu on sündinud väga esinduslik valik erinevatele kaameratele (peegel- hübriidkaamerad ja nutitelefonid) mõeldud gimbaleid ja isegi kõige-kindel seikluskaamera.

“Must Reede” kampaaniaks on paljud neist müügil juba väga hea soodushinnaga + 2. detsembri südaööni lisandub ostukorvis veel ka lisaallahindlus!

TOODE  TAVAHIND  SOODUSHIND
DJI Osmo Action  379€  279€
DJI Osmo Pocket  359€  309€ 
DJI Osmo Mobile 3  109€ 99€
DJI Osmo Mobile 3 Combo  129€  119€
DJI Ronin-S Essentials Kit  499€  439€
DJI Ronin-S 749€ 599€
DJI Ronin-SC  359€  319€
DJI Ronin-SC Pro Combo  459€ 419€

Kui sul pärast neid soodustusi peaks rahalisi vahendeid siiski puudu jääma, siis Inbank järelmaksuga ostes saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles 2020. aasta kevadel (3-kuud maksepuhkust).

 

Kogu DJI tootevaliku leiad veebikaubamajast ››

(4)

The post #blackfriday: valitud DJI toodete ostul säästad kuni 150€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

#blackfriday: need TOP 3 Wacom Intuos graafikalauda on 18% odavamad
autor: Jürgen Veerme

Wacom Intuos graafikalaud

Nii fotograafide, illustraatorite, arvutigraafikute kui hobikunstnike seas on Wacom Intuos graafikalauad äärmiselt populaarsed, sest sellega saab korraga rohkem ja kiiremini. 

Kui Intuos Pro seeria on mõeldud juba tõsistele pikselgraafikaga tegelevatele kunstnikele, siis Wacom Intuos seeriasse kuuluvad nö. tavalised graafikalauad, mis on väga hea hinna-kvaliteedi suhtega ja head kasutada just fototöötluses.

TOP 3 Wacom Intuos seeria mudelit on:

M ja S graafikalaudade erinevuseks on nii aktiivse ala kui ka graafikalaua enda mõõtmed – nii nagu T-särkide puhulgi on M suurem ja S väiksem. Puutepliiatsid on kõigil versioonil identsed (Wacom Pen 4K).

Wacom Intuos tarkvarapaketid

Wacom Intuos graafikalaua valikul on oluline tähele panna, et erinevas suuruses graafikalaudadega tulevad kaasa erinevad tarkvarapaketid:

  • M suurus: kaasas 3 tasuta programmi (Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 ja Celsys Clip Studio Paint Pro)
  • S suurus: omal valikul 2 programmi ( valikus Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 ja Celsys Clip Studio Paint Pro)
  • S suurus ilma Bluetoothita: omal valikul 1 programm (valikus Corel Painter Essentials 6 ja Corel AfterShot 3).


Sellise pildi lõi Hendri Kivi Wacom Intuos M Bluetooth abil. Loe lähemalt ››

 

Loomulikult lisandub “Musta Reede” kampaania ajal ka kõikidele teistele Wacom graafikalaudadele ostukorvis lisaallahindlus – lihtsalt pista korvi ja vaata, kuidas hind võluväel Sind rõõmustama paneb.

 

Pista arvutihiir sahtlisse ja osta Wacom graafikalaud ››

 

Vaata lisaks:

(2)

The post #blackfriday: need TOP 3 Wacom Intuos graafikalauda on 18% odavamad appeared first on Photopointi ajaveeb.

Karbist välja: DJI kõige kergem, väiksem ja kompaktsem droon Mavic Mini
autor: Elise Ader

Mavic Mini

Selles karbis  peidab ennast DJI kõige väiksem, kergem ja kompaktsem droon – Mavic Mini (Fly More Combo). Droon, mis on nii kerge, et sa ei pea muretsema maailmas ringi rännates eriubade hankimise pärast, ning nii väike, et võid selle endale vabalt kasvõi tasku pista. 

Mavic Mini on saadaval nii standardkomplektina kui ka Mavic Mini Fly More Combo-na, mida just selles postituses ka lähemalt uurime. Antud komplekt on saanud juba esimeste müügil oldud nädalate jooksul nii populaarseks, et kauba saabumisel see ka silmapilkselt lettidelt kaob.

Mavic Mini

Tootekarbi avamisel märkad seal kõigepealt halli kandekotti ning nelja erineva suurusega valget karpi. Kandekott on väljast mõnusa tekstuuriga ning kriimukindel. 

Mavic Mini

Tegemist on kahtlemata mugava ning turvalise lahendusega drooni transportimiseks ja hoiustamiseks.

Mavic Mini

Kui teeme selle lahti näeme seal kõigepealt muidugi drooni ennast, mis näeb välja põhimõtteliselt nagu Mavic’u vanemad vennad, kuid väiksem ja kompaktsem ning veelgi rohkem kokkuvolditav. Kandekotist leiab ka Mavic Mini juhtpuldi, mis sarnaneb samuti varem nähtule.

Mavic Mini

Kontroller sarnaneb teistele Mavic-seeria juhtpultidele, kuid on nagu droon isegi, oma olemuselt lihtsam. Nagu pildilt näha annab seda transportimiseks tõeliselt väikseks kokku voltida. Sarnaselt Mavic Airile puudub sellel LCD-ekraan ning selle eemaldatavad juhtkangid on võimalik transpordi ajaks peita juhtpuldi sisse.

Mavic Mini

 

Mavic Mini
Mavic Mini

 

Mavic Mini

Veel leiad kandekotist kolmese laadimispesa, milles on hea lisaks laadimisele akusid hoiustada (laadimisalus standardkomplektis puudub). Laadimisalus istub ideaalselt ka kandekotti. Juhtpuldi küljel on lisaks micro-USB ühendusele ka tavaline USB-ühendus.

Mavic Mini

Mavic Mini

Lisaks on kandekotis veel kaks väikest karpi. Esimeses suuremas karbis on kaks micro-USB kaablit, 3 erinevat RC-kaablit (microUSB, USB-C ja Lightning), paar tagavara juhtkange ja kruvikeeraja, millega saab propellerid mootori peale kinnitada. Väiksemas karbis on 3 komplekti varupropellereid (kokku 12tk) ja -kruvid.

Mavic Mini

Teistest karpidest leiad veel kiirlaadija adapteri, manuaalid ja kolm akut. Mavic Mini kasutab liitium-ioon akusid, mille väljundpinge on 7,2 V. Standardaku kaalub 100 g ning selle maksimaalne laadimisvõimsus on 24 W. Akusid saab laadida laadimisaluse ja micro-USB kaudu.

Mavic Mini

Mavic Mini

Suurest karbist leiad 360° propellerite kaitseraamid (tavakomplektis kaasas pole). Need on mõeldud eelkõige siseruumides lendamiseks või lisaturvameetmena algajatele lennutajatele.

Mavic Mini

Paneme nüüd Mavic Mini kõrvuti teiste DJI populaarsete droonidega, et saada parem ülevaade selle suurusest. Vasakult: Mavic Pro, Mavic Air, Spark ja Mavic Mini.

Mavic Mini

Mavic Mini

Mavic Mini

Siin on näha suuruse võrdlust iPhone’ga. Mavic Mini on nii väike, et selle saab isegi telefoniga ära varjata. Muuhulgas on ka Mavic Mini kaal sarnane nutitelefonile.

Mavic Mini

Uus droon kaalub üksnes 249 grammi, paigutudes droonide madalaimasse ja ohutumasse kaaluklassi ning vabastades selle välismaale reisides mitmetest regulatsioonidest. Tänu oma kokkuvolditavale disainile käib droon väga väikseks kokku.

Mavic Mini

Mis Mavic Mini eelkäijatest eristab on see, et tal pole eesmisi sensoreid nagu näiteks Mavic Air’il. Samade kohtade peal on mustad imiteeringud, mis võivad selles osas eksitada. 

Mavic Mini

Küll aga on säilinud alumine sensor, mis aitab siseruumides lennata.

Mavic Mini

Drooni tagaküljelt leiad mico-USB ühenduse ja SD-kaardi pesa.

Mavic Mini

Kuigi pole ehk õiglane Mavic Mini endast suuremate ja kallimate droonidega võrrelda, sest see on mõeldud eelkõige algajale või siis professionaalile kompaktseks reisidrooniks, on seda ikkagi mõneti põhjust teha. Vaatamata kompaktsele kerele on Mavic Mini täidetud funktsioonidega, mida võib üldjuhul leida palju massiivsematest droonidest (nagu on näiteks Mavic Air ja Mavic Pro). 

Alustame aga oluliseimast. Mavic Minil on 12-megapiksline 1/2.3- diagonaaliga sensor, mis suudab lisaks 12-megapikslistele fotodele salvestada 2.7K videot 30 kaadrit sekundis ja 1080p videot 60 fps. Lisaks sellele on Mavic Minil 3-teljeline motoriseeritud gimbal, mis tagab stabiilsuse ja sujuvad kaadrid.

Mavic Mini

Koos Mavic Mini turule tulemisega sai ka DJI Fly rakendus tarkvarauuenduse, mis lisab uusi funktsioone, lennurežiime ja juhendeid, mis aitavad esmakasutajatel drooni juhtimisega alustada. Näiteks saavad algajad juhid valida Position (P) režiimis lendamise, kogenumad juhid saavad aga kasutada rohkemate võimalustega Sport (S) režiimi ja sisuloojate jaoks on sobilik CineSmooth (C) režiim, mis pikendab pidurdusaega sujuvamate võtete ja kinemaatilisemate kaadrite loomiseks.

DJI on valmistanud ka erinevad quickshot’id (Rocket, Circle, Dronie ja Helix) ehk eelprogammeeritud lennumanöövrid, mida saab rakendada pelgalt nupule vajutamisega.

Mavic Mini

Mavic Mini omab pardal Wi-Fi’t ja GPS’i, et edastada videot kontrollerisse. Wi-Fil on Euroopas maksimaalne ulatus 2km kui piirkonnas ei esine takistusi ning Ameerikas rohkemgi. Olenemata sellest, et nii kaugele ilmselt drooniga ei lennata (selliselt kauguselt pole võimalik drooni enam näha), on hea teada, et selle signaal on järelikult väga tugev.

Tootja sõnul pakub Mavic Mini täislaetud akuga kuni 30 minutit lendamise aega. See on vägagi muljetavaldav, arvestades seda, et juba 15 minutit lendamisaega on tavaliselt ühe drooni kohta hea näitaja (Mavic Airi lubab näiteks 21 minutit). 

 

Kokkuvõtteks

DJI on turule toonud taaskord ühe ootusi ületava toote. Pisike, kerge, hea pildi- ja videokvaliteediga Mavic Mini on ideaalne valik nii profesionaali tehnikaarsenali lisajõuks kui ka uutele entusiastidele esmaseks drooniks. Sellega on mugav ja murevaba maailmas ringi rännata ning keskenduda üksnes võimsate õhukaadrite tabamisele.

 

DJI Mavic Mini droon Photopointi veebikaubamajas»

DJI Mavic Mini Fly More Combo Photopointi veebikaubamajas»

(8)

The post Karbist välja: DJI kõige kergem, väiksem ja kompaktsem droon Mavic Mini appeared first on Photopointi ajaveeb.

Täiskaader peegelkaamera Nikon D750 on müügil soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

D750_ambience_2.high

Nikon D750 on loodud neile, kes leiavad inspiratsiooni kõikjalt. Neile, kes filmivad ja pildistavad oma kaameraga. Neile, kes otsivad täiskaader sensoriga kaamerat ning panevad rõhku esmalt ergonoomikale ning pildikvaliteedile.

Kui Sina oled just selline, siis meil on Sulle suurepärane uudis – perioodil 28.11 – 04.12.2019 on piiratud koguses Nikon D750 (kere) müügil soodushinnaga 999€ ja Nikon D750 + 24-120mm VR Kit soodushinnaga 1499€Tavapärane soodushind Nikon talvekampaania ajal on vastavalt 1099€ ja 1599€.

D750_ambience_4.high

D750 FX-formaadis sensor võimaldab erakordset pildikvaliteeti ning ka kõrgete ISO’de juures toodab kaamera puhtamaid tulemusi kui eales varem. Fenomenaalselt tundlik autofookus, sarivõte kuni 6,5 kaadrit sekundis. Täis-HD video 1080/60p koos pööratava ekraaniga võimaldab enda väljendamisel täielikku vabadust. Kaamera Wi-Fi ühendus teeb võimalikuks oma muljetavaldavaid fotosid kohe jagada.

 

Telli soodushinnaga Nikon D750 kiirelt ära ››

 

Juhul, kui Sul hetkel peaks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis Inbank järelmaksu kampaania raames ostes saad tehnika kohe kätte, aga maksma hakkad alles kevadel.

(5)

The post Täiskaader peegelkaamera Nikon D750 on müügil soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Vaata, millised “Musta Reede” diilid on juba käimas või peagi algamas
autor: Jürgen Veerme

Black friday

Eesti nr. 1 fototehnika müüjana oleme koostöös mitmete brändidega juba käima lükanud või kohe alustamas väga heade “Musta Reede” pakkumistega. Vaata järele ja ole valmis!


Valitud Tamron objektiividel mõnusad hinnad | Ainult 29.11 – 02.12.2019

tamron-black-friday-cyber-monday-photopoint

Kui oled plaaninud uue objektiivi ostmist, siis ole valmis, sest suurte ostupühade ajal on ka valitud Tamron objektiivid müügil rahakotti rõõmustavate hindadega. Pane tähele, et lisaallahindlus rakendub kampaania ajal ostukorvis.

TOODE  KEHTIV (SOODUS)HIND  ERIHIND OSTUKORVIS
(29.11 – 02.12.2019)

SINU VוIT 
(-20%)

Tamron 100-400/4,5-6,3 DI VC USD  749€  599,2€   149.8€
Tamron 15-30/F2,8 DI VC USD G2  1149€  919,2€    229,2€
Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2  999€ 799,2€   199,8€
Tamron 35-150mm f/2.8-4 Di VC OSD  899€  719,2€  179,8€ (+ tasuta UV filter)
Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC USD  499€  399,2€  99,8€ (+ tasuta UV filter)
Tamron 70-210mm f/4 Di VC USD  699€  559,2€  139,8€ (+ tasuta UV filter)
Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD  799€ 639,2€ 159,8€

 

Kogu Tamron objektiivide valiku leiad veebikaubamajast ››

 


Ainult 29.11 – 05.12: osta Sony a7 III ja kahekordista Sulle tagastatav rahasumma

Sony a7 iii

Kui ostad perioodil 29. november – 5. detsember 2019 meie veebikaubamajast või esinduskauplustest Sony a7 III (kere), Sony a7 III + FE 28-70mm Kit, Sony a7 III + Tamron 28-75mm f/2.8 või Sony a7 III + Tamron 17-28mm f/2.8, siis võid Sony käest tagasi taotleda 300€ osturaha! 

See on ikka metsik diil, sest näiteks kui ostad sellel perioodil Sony a7 III (kere), mille soodushind on 1999€, siis täites Sony veebilehel nõutekohaselt taotluse saad Sonylt 300€ tagasi ehk kaamera saad lõppkokkuvõttes kätte hämmastava 1699 euro eest! 

Nii maailma kui Eesti fotosõprade hulgas tohutut menu nautiv a7 III suudab salvestada ühtviisi hästi nii fotosid kui ka videot ja kannab endas paljusid Sony kallimatest kaameratest tuntud tehnilisi hüvesid.  Kahtlemata oled sa seda kaamerat väärt, sest A7 III on viimsel ajal laualt korjanud ka kõik fotomaailma tiitlid: nii TIPAEISA kui Dpreview poolt valiti see 2018. aasta parimaks kaameraks.

Hobifoto- ja videograaf Kaspar Rätsepal oli imelise Tai jäädvustamiseks kaasas Sony a7 III ja tema jäi selle võimekusega väga rahule. Loe Kaspari mõtteid lähemalt siitsamast blogiloost ›› 

Sony a7 III

Sony a7 III
Sony a7 III

Osta Sony a7 III täiskaader hübriidkaamera – sa väärid seda ››

 


Valitud DJI toodete ostul säästad kuni 150€

DJI

Viimastel aastatel on DJI enda imelistes droonides kasutatavat tehnoloogiat edasi arendanud ja seetõttu on sündinud väga esinduslik valik erinevatele kaameratele (peegel- hübriidkaamerad ja nutitelefonid) mõeldud gimbaleid ja isegi kõige-kindel seikluskaamera.

“Must Reede” kampaaniaks on paljud neist müügil juba väga hea soodushinnaga ning osad saavad soodushinna külge juba 29. novembri esimestest minutitest.

TOODE  TAVAHIND  SOODUSHIND
DJI Osmo Action  379€  279€
DJI Osmo Pocket  359€  309€ 
DJI Osmo Mobile 3  109€ 99€ (alates 29.11)
DJI Osmo Mobile 3 Combo  129€  119€ (alates 29.11)
DJI Ronin-S Essentials Kit  499€  439€
DJI Ronin-S 749€ 599€
DJI Ronin-SC  359€  319€ (alates 29.11)
DJI Ronin-SC Pro Combo  459€ 419€ (alates 29.11)

 

Kogu DJI tootevaliku leiad veebikaubamajast ››

 


FeiyuTech gimbalid on ostukorvis 20% odavamad |Ainult 29.11 – 02.12.2019

FeiyuTech

FeiyuTech kaamera stabilisaatorid on videoloomes tõelised must-have tooted. Nende abil saad muuta enda peegel- või hübriidkaamera ja isegi tavalise nutitelefoni stabiliseeritud videokaameraks nii et iga kaader näeb välja nagu Hollywoodi kassahitt. 

TOODE  KEHTIV (SOODUS)HIND  ERIHIND OSTUKORVIS
(29.11 – 02.12.2019)
SINU VוIT
(-20%)
FeiyuTech AK2000  369€  259,2€   73.8€
FeiyuTech AK4000  499€  399,2€    99,8€ (+ tasuta Summon+ kaamera & Follow Focus)
FeiyuTech AK4500  799€ 639,2€   159,8€
FeiyuTech G6  199€  159,2€  39,8€
FeiyuTech SPG 2  169€  135,2€  33,8€
FeiyuTech Summon+  249€  199,2€  49,8€
FeiyuTech WG2X  179€ 143,2€ 35,8€
FeiyuTech Vimble 2 (must/space gray) 79,99€ 63,99€ 15,99€ 
FeiyuTech Vlog Pocket (roosa/must) 99,99€ 79,99€  19,99€

 

Kogu FeiyuTech tootevaliku leiad veebikaubamajast ››

 


Panasonic Lumix GX9 hübriidkaamera on soodushinnast -20% | Ainult 29.11 – 02.12.2019

Panasonic GX9

Tänavafotograafid vajavad kaamerat, mis oleks võimekas ja piisavalt kerge, et seda terve päev kaasas kanda ja vajadusel kotist/taskust kiirelt haarata. kasutavad kaamerat, mida on võimalik terve päeva kaasas kanda ja mugav kotist välja võtta. Hübriidkaamerad esindavad kõiki neid omadusi ja seetõttu on street photography ehk tänavafotograafia ka Eestis muutunud üha populaarsemaks. 

Kui Sinu jaoks on hüpe tänavafotograafia põnevasse maailma jäänud siiani rahakoti taha, siis meil on hea uudis – 29.11 – 02.12.2019 on Panasonic Lumix DC-GX9 on ostukorvis ka soodushinnast 20% odavam ehk Sa säästad kuni 215.8€!!!

Lumix GX9 tugevamateks külgedeks mistahes fotožanris on kahtlemata nurga alla seatav pildiotsija, ilma madalpääsfiltrita 20MP sensor ja külluslik funktsioonide pakett. Sinna kuuluvad ülihästi toimivad komposiitrežiimid, Time-Lapse võimekus, 4K video baasil võimalused ja väga tasemel digifiltrite valikud nagu “L. Monochrome D” ja “Grain Simulation”.

panasonic-lumix-dc-gx9-photopoint
panasonic-lumix-dc-gx9-photopoint

Fotograaf Karl Andres Vaikla sai Lumix GX9 hübriidkaameraga teha mitmeid (foto)retkeid ja tema arvates on see väga hea kaamera. Eriti soovitab ta seda neile, kes on enda fotograafia teekonda alles alustamas ja ka reisisellidele, kes enda kobakat peegelkaamerat ei jaksa kaasas tassida. Rohkem Karli mõtteid saad lugeda ja pilte vaadata siit ››

 

Päästa Panasonic Lumix GX9 hübriidkaamera abil loovus valla ››

 


Täiskaader peegelkaamera Nikon D750 on müügil soodushinnaga

D750_ambience_2.high

Nikon D750 on loodud neile, kes leiavad inspiratsiooni kõikjalt. Neile, kes filmivad ja pildistavad oma kaameraga. Neile, kes otsivad täiskaader sensoriga kaamerat ning panevad rõhku esmalt ergonoomikale ning pildikvaliteedile.

Kui Sina oled just selline, siis meil on Sulle suurepärane uudis – perioodil 28.11 – 04.12.2019 on piiratud koguses Nikon D750 (kere) müügil soodushinnaga 999€ ja Nikon D750 + 24-120mm VR Kit soodushinnaga 1499€. Tavapärane soodushind Nikon talvekampaania ajal on vastavalt 1099€ ja 1599€.

D750 FX-formaadis sensor võimaldab erakordset pildikvaliteeti ning ka kõrgete ISO’de juures toodab kaamera puhtamaid tulemusi kui eales varem. Fenomenaalselt tundlik autofookus, sarivõte kuni 6,5 kaadrit sekundis. Täis-HD video 1080/60p koos pööratava ekraaniga võimaldab enda väljendamisel täielikku vabadust. Kaamera Wi-Fi ühendus teeb võimalikuks oma muljetavaldavaid fotosid kohe jagada.

 

Telli soodushinnaga Nikon D750 kiirelt ära ››


Ainult 28.11 – 03.12.2019: kõik Click & Grow nutiaiad on -35%

Click and Grow

Eesti üks kõige edukam start-up ettevõte Click & Grow tähistab #blackfriday ostupüha ja sel puhul on kõik nutiaiad perioodil 28.11 – 03.12.2019 tavahinnast lausa 35% soodsamad. 

Nii Smart Garden 3 kui Smart Garden 9 puhul on tegemist targa anumaga, mille sisse mahub vastavalt kolm või üheksa vahetatavat taimekapslit ja nende kasvatamiseks ei pea omama aedniku pabereid – piisab kui lisad natuke vett ja ühendad seadme vooluvõrku. Smart Garden 3 puhul on taimekasvatusega alustamiseks koheselt kaasas basiilik ning Smart Garden 9 potist leiad 3 ח basiilik, 3 ח minitomat ja 3 ח lehtsalat seemned, mis peituvad Smart Soil mullas.

Soovi korral saab mõlemasse aeda panna kasvama erinevaid taimi – laias refillide valikus on metsmaasikas, minitomatpiparmünthapuoblikaslilla tÅ¡illirukkilill ja palju teisi ürte või ilulilli 🌱🌷

Soovitus: erinevate taimekapslite valikus on ka kuusk. Jah, sa saad enda Smart Garden nutiaias kasvatada ehtsa kuusepuu ja kui seda praegu teha, siis peaks see jõuludeks üsna kenaks sirguma.

 

Click & Grow – aiandus, see on imelihtne ››

 


Fitbit Versa ja Charge 3 on müügil mõnusa soodushinnaga

Fitbit

Uutele Fitbit Versa 2 ja Fitbit Versa Lite nutikellade mudelitele teed sillutanud esimese generatsiooni Fitbit Versa saad nüüd enda randmele haarata soodushinnaga 169€. Special Edition versioon on soodushinnaga 189€ (sellega saab teha ka viipemakseid).

2018. aasta aprillis esitletud Versa on eelkõige nutikell, kuid sellel on ka silmapaistev aktiivsusmonitori/spordikella funktsioonide pagas mistõttu sobib ta randmele ka mis tahes treeninguteks.

Klassikalise musta ja elegantse sinakashalli-rose gold disainiga Fitbit Charge 3 aktiivsusmonitor on hetkel müügil soodushinnaga 109€ (tavahind 149€). Fitbit Charge 3 Special Edition mudelid on müügil soodushinnaga 139€ (tavahind 169€).

Digitest.ee veebiportaal proovis samuti Charge 3 võimekust ja tõdeb, et see on hästi läbimõeldud ning mitmekülgne nutivõru, mis saab hakkama nii aktiivsuse jälgimise, treeningute salvestamise kui nutiteavituste edastamisega. Tänu minimalistlikule disainile sobib Charge 3 hästi igapäevaseks ja -öiseks kandmiseks – nii saavad kõik sammud, kalorid, kilomeetrid ja unetunnid hõlpsalt üles loetud.

PS! Kuni 8. detsembrini saad mistahes spordi-, nutikella või aktiivsusmonitori ostul kingituseks Eesti kõige populaarsema spordiklubi MyFitness 1x tasuta külastuse kupongi, sest soojas ja mugavas ruumis on tunduvalt mõnusam ennast vormis hoida.

 

Kasuta võimalust ja telli endale või kingituseks Fibit aktiivsusseade ››

 


Kahekordista valitud Fujifilm hübriidkaamera ostul Sulle tagastatav rahasumma

Fujifilm

Kui tänavuse Fujifilmi talvekampaania ajal saad valitud Fujifilm X- seeria hübrdiikaamera ostul tavapäraselt Fujifilmilt kuni 400€ osturaha tagasi, siis perioodil 25. november 2019 – 5 jaanuar 2020 (k.a) saad tagastatava rahasumma kahekordistada kuni 600 euroni!

Tagastatav ostusumma sõltub soetatud Fujifilmi kaamera mudelist. Tabeli lõpus täpsem info, kuidas ost registreerida.

Kampaanias osalevad kaamerad ja kaamerakomplektid   Fujifilmi poolt hüvitatav summa (25.11.2019 – 05.01.2020)
 Fujifilm X-Pro2, kere   400€
 Fujifilm X-Pro2 + 23mm f/2.0, graphite   600€
 Fujifilm X-T3 kere, hõbedane   200€
 Fujifilm X-T3 kere, must   200€
 Fujifilm X-T3 + 18-55mm Kit, hõbedane   200€
 Fujifilm X-T3 + 18-55mm Kit, must   200€
 Fujifilm X-T3 + 18-55mm + 55-200mm Kit, hõbedane   200€
 Fujifilm X-T3 + 18-55mm + 55-200mm Kit, must   200€
 Fujifilm X-T30 kere, must   160€
 Fujifilm X-T30 kere, hõbedane   160€
 Fujifilm X-T30 kere, charcoal   160€
 Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, must   160€
 Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, hõbedane   160€
 Fujifilm X-T30 + 18-55mm Kit, charcoal   160€
 Fujifilm X-T30 + 15-45mm Kit, must   160€
 Fujifilm X-T30 + 15-45mm Kit, hõbedane   160€
 Fujifilm X-T30 + 15-45mm Kit, charcoal   160€

 

Kuidas tagastatav summa lunastada?

Hüvitatava ostusumma kannab Fujifilm sinu pangakontole, kui lähed Fujifilm Connect veebilehele ja lood endale konto (või kasutad juba olemasolevat). Pärast konto loomist tuleb profiili seadete alt määrta riigiks “Eesti” ning seejärel kampaaniaperioodil Photopointist soetatud kaamera või objektiivi nõuetekohaselt registreerida. Sealt leiab ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

 

Fujifilm hübriidkaamerate valik veebikaubamajas ›

 


Need Sony kaamerate eripakkumised kehtivad ainult 26.11 – 01.12.2019

sony-must-reede-eripakkumised-photopoint

Oleme koostöös Sonyga juba varakult #blackfriday jaoks valitud kaamerate hinnad eriti rahakoti sõbralikuks langetanud. 

TOODE  TAVAHIND  ERIHIND
(26.11 – 01.12.2019)
SINU VוIT
Sony a6500 (kere)  1739€  929€   810€
Sony a7 II + 28-70mm Kit  2259€  1079€    1180€ (lisaks saad Sony’lt tagasi taotleda 150€)
Sony a7R II (kere)  3699€  1499€  2200€
Sony DSC-HX350 supersuumkaamera  429€  279€  150€
Sony DSC-HX60 taskukaamera  429€  199€  230€
Sony FDR-AX33 videokaamera (4K)  849€  529€  320€

Kõigil nendel toodetel on kaasaegsed funktsioonid, suurepärane pildikvaliteet ja mugav disain, mis tagavad jõudluse mida võib usaldada ja nautida nii huviline kui kogenud professionaal.

 

Kõik Sony tooted leiad kiirelt ja mugavalt meie veebikaubamajast ››


Kui sul pärast soodustusi peaks rahalisi vahendeid siiski puudu jääma, siis Inbank järelmaksuga ostes saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles 2020. aasta kevadel (3-kuud maksepuhkust).

Kindlasti on tulemas ka www.photopoint.ee veebikaubamaja lisaallahindluse kampaania (29.11 – 02.12.2019) nii et rahakott tasub täiega valmis panna. Hea hetk, et jõulukingitused ära osta!

 

Photopoint.ee veebikaubmaja – üle 400 000 kingiidee ››

(5)

The post Vaata, millised “Musta Reede” diilid on juba käimas või peagi algamas appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9