Orangemonkie Foldio aitab Sinu tooted teiste pakkujate omadest esile tõsta
autor: Jürgen Veerme

Orangemonkei Foldio

Enda väikeses e-poes või Facebook Marketplace’is asjade müümiseks on esimese asjana vaja need üles pildistada. Võiks arvata, et selle jaoks on vaja väga head fotokaamerat, aga eelkõige on kvaliteetse tootefoto jäädvustamiseks oluline pildistamislaud, taust ja valgus.

Neid kolme faktorit aitab paika panna Orangemonkie, mille nutikad “Foldio” lahendused muudavad pisemate esemete pildistamise ülilihtsaks. Muuhulgas annavad need tootefotograafiale lisadimensiooni, mille abil Sinu kaup teiste pakkujate omast esile tõuseb.


Orangemonkie Foldio 3

Soodushinnaga 169€ (179€) Orangemonkie Foldio 3 on magnetite abil kokkuvolditava disainiga kõik-ühes kaasaskantav stuudio, mis avatuna on 62,5 cm lai, 64 cm kõrge ning 55 cm sügav. 

 

Foldio 3 on varustatud ka valgustusega – kolm LED riba (96 dioodi/0,6 W), mille 5700 K valgustemperatuur tagab neutraalse tulemuse ning valguse eredust saab ka sujuvalt muuta. Muuhulgas on selle valguskuubikuga kohe komplektis kaasas musta ja valget värvi taustad.

Juhul, kui integreeritud valgustusest jääb väheks, siis on lisaks võimalik juurde osta Orangemonkie Halo Bar valgusti või Orangemonkie Halo Bar valgustikomplekt.

 

Telli Orangemonkie Foldio 3 endale koju või kontorisse ››

 


Orangemonkie Foldio 2 Plus

Soodushinnaga 109€ (119€) Orangemonkie Foldio 2 Plus on sarnane Foldio 3 mudelile, aga selle “kuubiku” suuruseks on avatuna 38 cm lai, 38 cm kõrge ning 38 cm sügav. Seega ei võta see kodus või kontoris eriti palju ruumi ja kui vaja, siis saad seda endaga lihtsalt kaasa võtta.

Orangemonkei Foldio

Ka Foldio 2 Plus valguskuubikul on integreeritud LED-valgustus (54 dioodi/0,6 W) ja selle 5700 K valgustemperatuur tagab neutraalse tulemuse ning valguse eredust saab ka sujuvalt muuta. Samuti on kohe komplektis kaasas musta ja valget värvi taustad.

 

Kui Sulle tundub, et Foldio 3 ja Foldio 2 Plus võivad Sinu vajaduste jaoks ikkagi liiga suureks jääda, siis on müügil ka Orangemonkie Foldio 1 (hind 39,99€) valguskuubik, mille suurus on 26 cm.

 

Telli Orangemonkie Foldio 2 Plus kohe koju või kontorisse ››

 


Orangemonkie Foldio 360

Soodushinnaga 169€ (189€) Orangemonkie Foldio 360 pöörlev tootepildistuslaud, mis võimaldab nutitelefoni või digikaamera abil kiiresti ja lihtsalt luua 360° tootefotosid.

 

Näiteks Orangmonkie Foldio valguskuubiku, Foldio 360 aluse ja Apple iPhone nutitelefoni abil on väga lihtsalt võimalik luua näiteks selline 360-kraadi tootepilt. Lisaks tuleb oma nutiseadmesse alla laadida Foldio360 rakendus.

 

Orangemonkie Foldio 360 pöörleva tootepildistuslauaga saad lähemalt tutvuda nende põhjalike ülevaadete abil:

 

Telli Orangemonkie Foldio 360 veebist – transport on tasuta ››

 


Kui tootefotograafia hakkas Sind rohkem huvitama, siis tasub uurida Olav Mihkelmaa poolt koostatud ja Eesti suurimas fotograafia-alases õpikeskkonnas olevat “Tootefotograafia” e-kursust.

Lisaks tasub tutvust teha nende Photopointi ajaveebis ilmunud postitustega:

Kahtlemata on fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(95)

The post Orangemonkie Foldio aitab Sinu tooted teiste pakkujate omadest esile tõsta appeared first on Photopointi ajaveeb.

Vaata järele – need on TIPA poolt 2023. aasta parimateks valitud kaamerad
autor: Jürgen Veerme

Maailma juhtivate fotoajakirjade ühendus TIPA (Technical Image Press Association) on välja valinud 2023. aasta parimad kaamerad ja meil on au tuua laureaadid nüüd meie lugejateni.


Parim APS-C ehk poolkaaderkaamera vloggeritele
Nikon Z 30

 

Vloggerite vajadusi täitma loodud Nikon Z 30 hübriidkaamera on võimeline jäädvustama UHD 4K videot 30p kaadrisagedusega ja salvestama aegluupi Full HD-s ilma crop-faktorita.

Z30 kasutab 3.0-tollist pööratavat ja kallutavat puutetundlikku ekraani, mis sobib vlogimiseks ja mille abil saab jäädvustada ka vertikaalseid kaadreid madalate nurkade alt.

Tutvu kaameraga lähemalt põhjalikus ülevaates: Karbist välja: Nikon Z30 hübriidkaamera sisuloojale

 

Telli Nikon Z 30 kohe ära ja vii vlogide kvaliteet uuele tasemele ››

 


Parim APS-C ehk poolkaaderkaamera algajatele
Canon EOS R50

 

Canon EOS R50 on 2023. aasta alguses ilmavalgust näinud RF-bajonetiga hübriidkaamera, mille sees on kasutusel 24,2-megapiksline APS-C CMOS sensor ja võimas DIGIC X protsessor.

Selle kombo abil on võimalik jäädvustada videot 4K 30 kaadrit/sek ilma lõikefaktorita, mis on ülediskreeditud 6K-st ja maksimaalse salvestusajaga 1 tund video kohta.

 

Telli Canon EOS R50 endale kohe ära »

 


Parim APS-C ehk poolkaaderkaamera ekspertidele
Fujifilm X-T5

 

Fujifilm X-T5 ilmastikukindla korpuse sisse on suudetud pakkida rohkelt tipptehnoloogiat, mis võiks sobida nii foto- kui videograafidele. 

Sellel on on tagantvalgustusega 40,2-megapiksline APS-C X-Trans CMOS 5 HR sensor, mis suudab tänu täiustatud pikslistruktuurile tõhusamalt valgust vastu võtta. Säriaega juhitakse ülitäpselt, võimaldades kasutajatel seda määrata kuni 1/180 000 sekundit – see tähendab, et suure valgusjõuga objektiive saab kasutada ka kõige laiema avaga.

Fujifilm varustas X-T5 ka hulga tipptasemel videovõimalustega – sealhulgas võimalusega salvestada 6.2K videot kuni 30 kaadrit/sekundis 4:2:2 10-bitise värviga.

 

Telli Fujifilm X-T5 kohe ära ja naudi uut kvaliteeti ›› 

 


Parim APS-C ehk poolkaaderkaamera professionaalidele
Fujifilm X-H2S

 

Fujifilm X-H2S sees peitub 26-megapiksline X-trans CMOS 5 HS pildisensor, mis on nii virnastatud kui ka tagant valgustatud. See võimaldab lugeda andmeid neli korda kiiremini kui eelmine ehk X-Trans CMOS 4 sensor. 

X-Processor 5 protsessor, millel on samuti suur töötlemisvõimsus ja see suudab parandada pildi üldist täpsust madalamate ISO väärtuste korral ning vähendada müra kõrgema ISO puhul.

 

Telli Fujifilm X-H2S, et tähtsad hetked ei jääks jäädvustamata ›› 

 


Parim täiskaaderkaamera edasijõudnutele
Canon EOS R8

 

Ilmastikukindla ja magneesiumsulamist konstruktsiooniga Canon EOS R8 täiskaader hübriidkaamera sobib ühtaegu hästi nii foto- kui videograafidele. See kasutab tunnustatud CMOS AF II teravustamissüsteemi, mille abil suudab hübriidkaamera tuvastada ning jälgida mitte ainult inimesi, vaid ka loomi, linde ja sõidukeid

EOS R8 on võimekus salvestada 4K kvaliteedis 60 kaadrit/sek ilma lõikefaktorita ja võimalus teha suurepäraseid ning detailirohkeid fotosid lausa 40 kaadrit sekundis (kasutades elektroonilist katikut).

 

Vii oma fotod ja videod järgmisele tasemele – eeltelli Canon EOS R8 »

 


Parim täiskaaderkaamera ekspertidele
Panasonic Lumix S5II

 

Panasonic Lumix S5II pildisüsteem pakub kõrget lahutusvõimet, loomulike värve ning 2 korda kiiremat andmeedastust paremaks videosalvestuseks. Lisaks uuele 24,2-megapikslisele täiskaadersensorile, mis pakub kuni 14-stopist dünaamilist ulatust on kaameral olemas ka uue generatsiooni faasituvastusega autofookussüsteem.

Lumix S5II suudab jäädvustada 4:2:0 10-bit 6K (3:2), 5.7K (16:9) ning 4:2:2 10-bit C4K ja 4K videot ning sarnaselt Panasonic Lumix GH6 kaamerale kasutab see aktiivset jahutust läbi väikese ventilaatori, mis võimaldab jäädvustada videot ilma ajalise piiranguta.

Tutvu kaameraga lähemalt põhjalikus ülevaates: Karbist välja: uuenduskuuri läbinud Panasonic Lumix S5II

 

Aeg on muutusteks – telli Lumix S5II täiskaader hübriidkaamera ››

 


Parim täiskaaderkaamera professionaalidele
Sony a7R V

 

Sony a7R V sees on kasutusel juba tuttav 61-megapiksline täiskaader EXMOR R CMOS sensor, aga uus AI (artificial intelligence) protsessor koos Dual Bionz XR protsessorite ja 693-punktiline AF süsteem annavad sellele enneolematu autofookuse võimekuse.

Sony a7R V on ka väga eeskujuliku video jäädvustamise võimekusega, sest suudab salvestada kuni 8K 25p ja 4K 60p videot. 

Tutvu Sony a7R V täiskaader hübriidkaameraga lähemalt nende ülevaadete kaudu:

Soovid kaamera enne ostmist järele proovida? Pole probleem, sest a7R V on nii Tartu kui Tallinna Photopointi rendis laenutamiseks kõigile huvilistele saadaval.

 

Aeg on õige – telli endale Sony a7R V täiskaader hübriidkaamera ››

 


Parim professionaalne kaamera sisuloojatele
Sony ZV-E1

 

Sony ZV-E1 on hetkel maailma kõige kompaktsem ja kergem täiskaadersensoriga hübriidkaamera. See suudab salvestada 4K 60 kaadrit/sek 4:2:2 10 bit (no crop) ning lisatud on a7R V mudelist tuttav AI-põhinev autofookus süsteem, mis suudab ära tuvastada inimesi, loomi, linde, putukaid, autosid, ronge ja lennukeid.

Sellel professionaalidele loodud vlogkaameral on olema pööratav ning puutetundlik LCD-ekraan. Lisaks peitub selles ka 3-kapsline mikrofon, et saaksid oma sisuloomis komplekti hoida eriti minimaalsena. Kui aga soovid viia oma heli järgmisele tasemele, siis selleks on kaamera peal Multi Interface shoe, mille abil saad ühilduvaid mikrofone kasutada juhtmevabalt!

 

Vii oma videote kvaliteet mitu sammu edasi ja eeltelli Sony ZV-E1 »

 


PS! Too enda vana töökorras fototehnika meile – nii saame uuele tehnikale teha eripakkumise, mille suurus ja sisu sõltub tagastatava tehnika väärtusest. Uuri lähemalt – photopoint.ee/vahetus ››

Kahtlemata on uue fototehnika ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Vaata kogu Photopointi kaamerate valikut ja tee tellimus ›› 

 

Organisatsioon nimega TIPA ühendab maailma mõjukamad fotograafiaajakirjade toimetajad, kes valivad muude tegevuste kõrval iga aasta alguses välja kõige tähelepanuväärsemad fototehnika tooted. Käesoleval aastal nimetati ühtekokku 40 parimat fototoodet. Kõikide nendega saad tutvuda TIPA veebilehel.

(100)

The post Vaata järele – need on TIPA poolt 2023. aasta parimateks valitud kaamerad appeared first on Photopointi ajaveeb.

Õige aeg on vana digikaamera vahetada Nikon Z5 või Nikon Z6 II vastu
autor: Jürgen Veerme

Nikon trade in

Sinu vana peegel- või hübriidkaamera näitab väsimuse märke, siis too see meile ja teeme uue Nikon Z5 või Nikon Z6 II hinnast vähemalt 95-185€ allahindlustSoodustust sõltub tagastava kaamera mudelist ning võib olla suurem kui 185 eurot.

Nikon Z5

Nikon Z5 on tugev, kerge ja hõlpsalt käsitsetav hübriidkaamera, mille 24,3-megapiksline täiskaader CMOS sensor koos võimsa EXPEED 6 protsessori ja üliterava elektroonilise pildiotsijaga võimaldab Sul viia oma fotod ja videod täiesti uuele tasemele. 

Nikon Z5

Z5 sisemuses asub ka võimas 5-teljeline stabilisaator, mis võimaldab pildistada kuni viis astet pikema säriajaga, kui muidu võimalik oleks. Muuhulgas saab seda laadida või lisasärtsuga varustada ka akupangast või vooluadapterist USB-C kaabli abil.

Vaata kindlasti lähemalt: “Karbist välja: Nikon Z5 hübriidkaamera ››

 

Telli Nikon Z 5 Photopointist – transport on tasuta ››

 

Nikon Z6 II

Nikon Z6 II kasutab 24,5-megapikslist täiskaader BSI CMOS sensorit ja sellel on lausa kaks välkiiret EXPEED 6 pildiprotsessorit. See võimaldab Z6 II abil jäädvustada 4K/60p videot, suuremat puhvrit ja sarivõtte kiirust 14 kaadrini sekundis ning lubab paremat autofookuse jõudlust.

Nikon Z6 II

Z6 II mudelil on kaks mälukaardipesa – üks XQD/CFexpress omale ja üks UHS-II SD mälukaardile. Tänu ülitugevale ja kergele magneesiumsulamist korpusele võid Z 6 II täiskaadri kaasa võtta ka kõige ekstreemsematele rännakutele.

 

Saada oma vana digikaamera pensionile ja võta uhiuus Nikon ››

 


Juhul, kui Sul pärast vana kaamera eest saadavat allahindlust peaks veel eurosid ostuks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

*Tagasi toodava peegel- või hübriidkaamera tootja ei ole oluline, kuid see peab olema töökorras ja komplektne (spetsiaalaku puhul koos aku ja laadijaga). Kaamera seerianumber peab olema loetav. 

NB! Superdiili saab vajadusel meiega teha ilma Tallinna või Tartu esinduskauplusi külastamata, kui kirjutada oma soovist info@photopoint.ee peale. Seejärel võtavad meie müügispetsialistid ühendust ning annavad täpsemad juhised. 

Photopoint on Nikoni fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Soodushinnad kehtivad 13. aprill – 9. mai 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(39)

The post Õige aeg on vana digikaamera vahetada Nikon Z5 või Nikon Z6 II vastu appeared first on Photopointi ajaveeb.

Siin need on – TIPA poolt 2023. aasta parimateks valitud objektiivid
autor: Jürgen Veerme

TIPA (Technical Image Press Association) tutvustas selle aasta auhinnatud foto- ja videotehnikat. Lisaks digikaameratele ning muudele fototarvikutele sai valitud ka viimase aasta parimad objektiivid ja neid me kõigile huvilistele ka kohe tutvustame.


Parim ülilainurk-objektiiv
Sigma AF 24mm f/1.4 DG DN Art

SIGMA 24mm F1.4 DG DN Art

Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art pakub mitmekülgset pildistamisnurka, valgusjõulist f/1.4 ava, erakordset teravust ja kompaktset korpust. See on täiuslik kaaslane igaks võimalikuks olukorraks nii siseruumis kui ka väljas – sobides hästi isegi astrofotograafia jaoks. Saadaval E- ja L- bajonetiga hübriidkaameratele.

 

Telli tippklassi Sigma 24mm f/1.4 DG DN Art ära ››

 


Parim standard-objektiiv
Sony FE 50mm f/1.4 GM

Sony FE 50mm F1.4 GM

Sony FE 50mm f/1.4 GM on ühtaegu suurepärane valik nii foto- kui ka videograafidele, pakkudes kompaktses ja kerge kaaluga korpuses suurepärast optilist disaini, mis tagab erakordselt terava pildi ning ilusa bokeh.

Sellel on tõeliselt usaldusväärne autofookus, mis suudab uusimate Sony Alpha kaameratega sümbioosis pakkuda ülikiiret fokusseerimist ning fookuse jälgimist, seda ka f/1.4 juures.

 

Telli endale võimas Sony FE 50mm f/1.4 GM objektiiv »

 


Parim telefiks-objektiiv
Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM

Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM objektiiv

Tänu oma valgusjõulisele f/1.8 maksimaalsele avale ning võimekale kuni 5,5 stopisele optilisele pildistabilisaatorile saad Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM abil jäädvustada ülimalt teravaid, kuid samas mõnusa bokeh‘ga kaadreid.

Muuhulgas on tegemist tugeva, vaikse ja töökindla objektiiviga, seda toetavad L-seeria ehituskvaliteet, nano USM praktiliselt hääletu teravustamismootor ja ilmastikukindlus. Loomulikult sobib see imehästi kokku just Canon täiskaader hübriidkaameratega.

 

Telli auhinnatud Canon RF 135mm f/1.8 L IS USM veebist ››

 


Parim lainurksuum-objektiiv
SIGMA 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary

Sigma AF 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary on loodud optimaalse tasakaalu saavutamiseks lainurksuumobjektiivi jaoks. Ekspressiivne ülilai vaatenurk, uskumatult terav optika, suur konstantne ava ja vastupidav, kuid kerge konstruktsioon koondavad kõik ühte lihtsalt kasutatavasse komplekti. Objektiiv sobib nii Sony kui ka Panasonicu täiskaader hübriidkaameratele.

 

Telli veebist ja Sigma 16-28mm f/2.8 DG DN Contemporary tarne on tasuta ›› 

 


Parim standard suumobjektiiv
Sony FE 20-70mm f/4 G

Sony FE 20-70mm F4 G

Sony FE 20-70mm f/4 G pakub tavalisest laiemat vaatevälja säilitades samal ajal suumi ka pikemas otsas. Lisaks tavapärasest laiemale vaateväljale on objektiiv komapaktne, vastupidav ilmastikutingimustele ning pakub läbivat f/4 ava. See sobib foto- ja videograafidele, kes otsivad väikest ning mitmekülgset objektiivi kõige jaoks – alates vlogimisest kuni portreede pildistamiseni.

 

Sony FE 20-70mm f/4.0 G lisainfo & tellimine ›› 

 


Parim telesuum-objektiiv
Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Sony täiskaader hübriidkaameratele loodud Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD avaldas TIPA žüriile muljet eelkõige oma universaalsusega, sest sellel on 8x suum, mis algab juba 50mm juurest ja lõppeb 400mm juures ning pakub kasutajale seetõttu tunduvalt rohkem mitmekülgusust.

 

Telli Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD kohe ära ››

 


Parim sisulooja objektiiv
Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD 

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD on suure avaga standardsuumobjektiiv, mida saab hõlpsasti kaasas kanda igapäevaseks kasutamiseks nii piltide kui ka video jäädvustamiseks. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ››

 


Parim super-telesuumobjektiiv
Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports

Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports

Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports objektiivi valmistamisel on esmakordselt kasutusele võtnud HLA (High-response Linear Actuator) lineaarmootori, mis tagab enneolematult kiire ja täpse automaatteravustamise. Olemas on ka Dual Action Zoom, mis laseb suumi reguleerida, kas suumirõnga abil või objektiivi esiosa lükates/tõmmates.

 

Osta endale hea telesuum. Osta Sigma 60-600mm f/4.5-6.3 DG DN OS Sports ››

 


Teame, et uute objektiivide ostmine võib olla arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Too enda vana töökorras fototehnika meile – nii saame uuele tehnikale teha eripakkumise, mille suurus ja sisu sõltub tagastatava tehnika väärtusest. Uuri lähemalt – photopoint.ee/vahetus ››

 

Vaata kogu Photopointi objektiivide valikut ja tee tellimus ›› 

 

Organisatsioon nimega TIPA ühendab maailma mõjukamad fotograafiaajakirjade toimetajad, kes valivad muude tegevuste kõrval iga aasta alguses välja kõige tähelepanuväärsemad fototehnika tooted. Käesoleval aastal nimetati ühtekokku 40 parimat fototoodet. Kõikide nendega saad tutvuda TIPA veebilehel.

(15)

The post Siin need on – TIPA poolt 2023. aasta parimateks valitud objektiivid appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka TIPA auhinna
autor: Jürgen Veerme

Tamron Tipa 2023

Maailma juhtivate fotoajakirjade ühendus ehk The Technical Image Press Association (TIPA) nimetas 2023. aasta parimaks sisulooja objektiiviks Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ning Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD pälvis parima telesuumobjektiivi nimetuse.

Muide, see oli Tamronile juba kümnes aasta järjest, kui mõni nende uuenduslikest objektiividest saab mõnes TIPA kategoorias auhinnaga pärjatud.

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD avaldas TIPA žüriile muljet eelkõige oma universaalsusega, sest sellel on 8x suum, mis algab juba 50mm juurest ja lõppeb 400mm juures ning pakub kasutajale seetõttu tunduvalt rohkem mitmekülgusust.

See Tamroni objektiiv on ka märkimisväärselt kompaktne – pikkus vaid 183,4mm ja kaal 1155g. Vaatamata suurele suumile tagatakse kõrge pildikvaliteet kogu 50–400mm vahemikus tänu objektiivi sees olevate klaaselementide tõhusale paigutusele. 

Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD

Loomulikult on Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD mudelil olemas teada-tuntud VC pildistabilisaator ja objektiiv teeb täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF.  Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste Sony hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiividega

 

Telli Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD kohe ära ››

 


Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD 

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD on suure avaga standardsuumobjektiiv, mida saab hõlpsasti kaasas kanda igapäevaseks kasutamiseks nii piltide kui ka video jäädvustamiseks.

Selles Sony hübriidkaameratele loodud Tamroni objektiivis on kasutusel VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis kasutab lineaarset fokuseerimise mehanismi. Teistest uutest Tamroni objektiividest juba tuttav VXD mootor pakub veelgi vaiksemat ja kiiremat teravustamist, mis sobib väga hästi ka videograafidele.

Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD

Kompaktne ja kerge 20-40mm f/2.8 Di III VXD pakub suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud kaamera stabilisaatoritele. See üks universaalne objektiiv ei jäta Sind ilma ühestki võttest – alates videotest rahvarohkel tänaval kuni suursuguste kaadriteni loodusest.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ››

 

TAMRON Lens Utility

Mõlemad TIPA auhinna saanud objektiivid kasutavad uut  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada Tamroni kaabli (USB Type-A to Type-C, müügil eraldi) abil arvutiga.  Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

 

Kogu Tamron objektiivide valik Photopointis ››

 

Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(22)

The post Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD ja Tamron 50-400mm Di III VC VXD pälvisid maineka TIPA auhinna appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3