Tänavusele konkursile ootame taas osalema töid, mis kirjeldavad reisimist nii nagu see Sinu jaoks paistab. See võib olla jäädvustus mingi paiga ehedast kultuurist, portreefotod huvitavatest inimestest või hingematvalt kaunid maastikud – inspiratsioon on piiritu.

Iga osaleja saab esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud just sellel aastal käidud reisil – oluline on, et need oleksid Sinu parimad tööd ja annaksid reisimise fiilingut edasi nõnda nagu Sina seda tunned.

Võidutöödele on Tamron koostöös Photopointiga välja pannud äärmiselt ahvatleva auhinnafondi:

I koht: 1000 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

II koht: 750 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

III koht: 500 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

Lisaks ilmuvad esikolmiku tööd Eesti fotoajakirja "Positiiv" suvi/2019 numbris.

Tamron on juba 67+ aastat varustanud kõiki fotohuvilisi ja professionaale just reisile kaasa võtmiseks sobilike universaalsete suumobjektiividega. Selles valikus on muuhulgas ka maailma esimene 22.2x ultra-tele supersuum 18-400mm f/3.5-6.3 Di II VC HLD.

Otsi nüüd digiarhiividest üles enda parimad reisifotod või tõtta uuele reisile neid jäädvustama - konkurss on avatud kõigile!

Fotokonkursi auhinnad

 • 1000€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  I koht: 1000€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  1000€

  Fotokonkursi võitja saab Eesti suurimast fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale kõige meelepärasemat Tamron fototehnikat 1000€ väärtuses.

 • 750€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  II koht: 750€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  750€

  Fotokonkursi võitja saab Eesti suurimast fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale kõige meelepärasemat Tamron fototehnikat 750€ väärtuses.

 • 500€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  III koht: 500€ väärtuses Tamron fototehnikat Photopointist

  500€

  Fotokonkursi võitja saab Eesti suurimast fototehnikat ja -kaupu müüvast kauplusteketist Photopoint valida endale kõige meelepärasemat Tamron fototehnikat 500€ väärtuses.

 • Konkursil osalemiseks pead olema sisse logitud.

  Piltide vastuvõtt lõppeb: 22.04.2019

 • Tutvu tingimustega