Võimsa suumiga Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD veebruaris müügil soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

tamron-100-400mm-photopoint_1200

Veebruarikuus on eelkõige loodus- ja spordifotograafidele sobiv Tamron 100-400mm F /4.5-6.3 Di VC USD telesuumobjektiiv nii Photopointi esinduskauplustes kui veebikaubamajas müügil soodushinnaga 799€ (tavahind 869€).

Tegemist on Tamron ultra-telefoto suumobjektiivde perekonna kõige uuema täiendusega, mille täpne automaatse teravustamise funktsioon võimaldab pildistada hetkelist liikumist ülima selgusega ja seda isegi kauguses olevatest objektidest. Lisaks aitab Tamroni enda välja töötatud eBANDvääristus (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) vältida peegeldusi, nii et tulemuseks on hämmastavalt selged ja elavad pildid.

Loomulikult ei ole 100-400mm Di VC USD kaotanud Tamroni legendaarset niiskuskindlat ehitust, kus fluoriga kaetud eesmine element ja erinevad tihendid tagavad välitingimustes pildistades täiendava kaitse.

tamron-100-400mm-objektiiv-photopoint

Vähem tähtis ei ole fakt, et tänu peamiselt magneesiumist tehtud objektiivitorule on tegu 100-400 mm klassis kergeima* objektiiviga, mida on mugav kaasas kanda ja seda saad kasutada ka pikemalt käest pildistamiseks.

Lauri võttis selle objektiivi mõni aeg tagasi “Karbist välja” – loe ja vaata, mida tema arvas ››

Kui Sul uue kaamera jaoks koheselt ei pruugi raha jaguda, siis veebruaris Photopointi järelmaksu abiga ostes saad selle kohe kätte, aga maksma hakkad alles juunikuus.

 

Soeta endale soodsalt märkimisväärse jõudlusega kerge teleobjektiiv ››

 

Kas teadsid, et sellele objektiivile saad juurde soetada lisagarantii või kindlustuse, mis annab südamerahu ja kindlustunde juhul kui midagi peaks juhtuma? Rohkem infot ››

Statiivikrae ei ole selle objektiiviga komplektis – selle saab soovi korral juurde osta.

*peegelkaamerate 100-400mm vahetatavate objektiivide seas (2017. aasta oktoobri seisuga; allikas: Tamron)

The post Võimsa suumiga Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD veebruaris müügil soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.