Valitud Panasonic Lumix kompaktse reisikaamera ostul lisaaku vaid 10€ eest
autor: Jürgen Veerme

panaonic-lumix-reisikaamerad-photopointis

Reisisellidele mõeldud Panasonic Lumix DMC-LX100, DMC-TZ100 või DMC-TZ80 kaamerate sooduskomplektide ostul on Panasonic aku DMW-BLG10E hinnaks vaid 10€. Lisaaku annab Sinu uuele kaamerale lisasärtsu ning Sinule lisaaega, et kõik vaatamisväärsused ja kaunid hetked pildile saada.


Panasonic Lumix DMC-LX100

LUMIX LX100 kompaktkaamera südames on 12,8 megapiksline Micro Four Thirds MOS sensor – täpselt sama tüüpi sensor, nagu on Panasonicu hübriidkaamerate sees.

Sellel on 7 korda suurem pindala, kui keskmise kompaktkaamera sensoril, mistõttu tuleb LX100 toime igas olukorras – vahet pole kuipalju valgust jagatud. Vaata ja loe ka “Karbist välja” artiklit/pildiseeriat siitsamast ajaveebist.


Panasonic Lumix DMC-TZ100

LUMIX TZ100 laseb igasugustes valgusoludes hõlpsalt pildistada nii arhitektuurilisi mustreid kui ka vaevu hoomatavaid värviüleminekuid.

Tänu kompaktsele suurusele saab selle mugavalt käepärasesse taskusse või kotti panna. Nii hoiad Lumix TZ100 reisides enda lähedal, et jäädvustada kiirelt kõik üksikasjad.


Panasonic Lumix DMC-TZ80

LUMIX TZ80 on täiuslik kaamera igat tüüpi reisidele kaasavõtmiseks, sest kõik funktsioonid on välja töötatud ränduri vajadustest lähtuvalt.

Pisikese kere sees peituv 24 mm Leica DC Vario-Elmari objektiiv on varustatud 30ח optilise suumiga, mis võimaldab huvipakkuvad objektid jäädvustada tõeliselt lähedalt ja seda ka hämaras. Sellele taskukaamerale ei ole probleemiks jäädvustada videot 4K kvaliteedis ning integreeritud WiFi & NFC ühenduse abil saad tehtud jäädvustused kohe nutitelefoni või tahvelarvutisse jagada.


Kui Sul hetkel jääb eurosid natuke puudu, siis pole probleemi – Photopoint järelmaksu abiga ostes saad kaamera kohe kätte, aga maksma hakkad alles kevadel 2018!

 

Jäädvusta Panasonic Lumix kaamera abil enda parimad reisihetked ››

The post Valitud Panasonic Lumix kompaktse reisikaamera ostul lisaaku vaid 10€ eest appeared first on Photopointi ajaveeb.