Eeltelli Sony a7CR koos valitud Sony objektiiviga ja säästad 300€
autor: Jürgen Veerme

Sony a7CR kampaania

Kui eeltellid koos uhiuue Sony a7CR täiskaader hübriidkaameraga korraga ka Sony FE PZ 16-35mm f/4.0 GSony FE 50mm f/1.4 GMSony FE 70-200mm f/4.0 G OSS II MacroSony FE 20-70mm f/4.0 G või Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS objektiivi, siis saad tellimuse summast 300€ alla.

Uus Sony a7CR pärib oma 61-megapikslise Exmor R CMOS täiskaadersensori tuntud a7R V seest. Ja see on ikka päris hämmastav, kuidas Sony insenerid on leidnud viisi, et see 53% väiksema ning 29% kergema(võrreldes a7r V mudeliga) a7CR sisse ära mahutada.

Lisaks on olemas rohkelt kiidusõnu pälvinud intelligentne “AI Processing Unit” kiip, mis aitab kõvasti kaasa subjektituvastusele ning reaalajas jälgimisele.

Videosalvestamise poolest pakub a7CR hübriidkaamera kuni 4K 60 kaadrit/sek võimekust täiskaadri ulatuses (10-bit 4:2:2) ning 6.2K “oversampling” Super35 formaadis.

Uuel Sony täiskaader hübriidkaameral on muuhulgas ka 3-tolline pööratav ekraan ning 0.7x suurendusega OLED EVF ehk elektrooniline pildiotsija. Võrreldes esimese generatsiooni a7C mudeliga, siis on lisandunud ka ergonoomilisem käepide (grip) koos eespoolse rullikuga, timelapse funktsioon otse kaamerast ning mitmed teised uuendused.

 

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Eeltelli Sony a7CR kohe ära ja koge peagi hämmastavat kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 29. august – 30. september 2023. Soodustuse saamiseks tuleb kaamera ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(10)

The post Eeltelli Sony a7CR koos valitud Sony objektiiviga ja säästad 300€ appeared first on Photopointi ajaveeb.