Täiendatud Tamron 70–180mm f/2.8 G2 jõuab müügile juba oktoobris
autor: Jürgen Veerme

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Juba 2020. aastal müügile jõudnud ja koheselt Sony täiskaader hübriidkaamerate kasutajate hulgas hitt-objektiiviks osutunud Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD uue generatsiooni mudel jõuab müügile juba oktoobrikuu jooksul.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 kiire ja valgusjõulise f/2.8 avaga telesuum-objektiivi kõige märkimisväärsemaks uuenduseks on aastakümnete jooksul erinevates Tamroni objektiividest ennast tõestanud VC (Vibration Compensation) pildistabilisaatori lisandumine. See tagab käest pildistades selged ja teravad pildid nii kaug- kui lähivõtteid tehes või vähese valgusega tingimustes.

Kusjuures isegi VC-mehhanismi lisandumisel kaalub see teleobjektiiv kõigest 855 g ja on 156,5 mm pikk. Muuhulgas jagab objektiiv 67-mm filtrikeeret teiste Tamron E-mount objektiividega

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Sarnaselt I generatsiooni Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD mudelile on ka teine generatsioon varustatud spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

Loomulikult on Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 ka ilmastikukindla konstruktsiooniga ning selle esielemendil on fluorkate, mis kaitseb objektiivi sõrmejälgede, mustuse ja niiskuse eest.

TAMRON Lens Utility tarkvara

Uus 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Nii nagu postituse alguses mainitud, siis jõuab Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 Photopointi esinduskaupluste lettidele müügile juba oktoorbikuu jooksul.

Samas, kui soovid olla esimeste hulgas, kelle poole selle meie logistikakeskusesse saabumise hetkel teele paneme, siis tee veebikaubamajast eeltellimus. Võime öelda, et huvi antud objektiivi osas on tavapärasest kõrgem!

 

Eeltelli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 70-180mm VC VXD G2 ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(28)

The post Täiendatud Tamron 70–180mm f/2.8 G2 jõuab müügile juba oktoobris appeared first on Photopointi ajaveeb.