Uus ja kompaktne Manfrotto Element MII Video MVMELMIIA4 üksjalg on nüüd saadaval
autor: Stephan Redko

Manfrotto üksjalg Element MII Video MVMELMIIA4

Erinevate fototarvikute tootmisele spetsialiseerunud Manfrotto on müügile paisanud uue ning mugava Element MII Video MVMELMIIA4 üksjala. Olles Manfrotto ametlik ja pikaajaline partner, siis on see loomulikult juba saadaval ka Photopointi veebikaubamajas ning esinduskauplustes.

Vastupidavast alumiiniumist loodud Manfrotto Element MII Video MVMELMIIA4 monopod paneb rõõmustama eelkõige videograafid ning miks mitte ka spordi- ja loodusfotograafid, kuna pakub toetust ka raskematele kaamera+objektiiv komplektidele. Samal ajal jätab see piisavalt liikumisvõimet, mistõttu on just liikumisega seotud fotosid või videoid jäädvustavate fotograafide hulgas üksjalad populaarsemad kui statiivid.

See käepärane ning kompaktne 4-osalise konstruktsiooniga üksjalg kaalub vaid 670 g ning koos videopeaga Element MII Video MVMELMIIA4LIVE mudel 1050 g, mis teeb selle kaasas kandmise ning üleüldise kasutamise väga mugavaks. Selle minimaalne töökõrgus on 50,5 cm ning maksimaalne kõrgus 128 cm, mida on võimalik väga kergesti reguleerida Manfrotto twist locks süsteemi abil.

 

Telli uus Manfrotto Element MII Video MVMELMIIA4 üksjalg kodust lahkumata ››

(5)

The post Uus ja kompaktne Manfrotto Element MII Video MVMELMIIA4 üksjalg on nüüd saadaval appeared first on Photopointi ajaveeb.