UUS: nüüd saad lasta digipildid trükkida puidule või tellida puidust magneti
autor: Jürgen Veerme

fotomeened.ee puidust meene

Fotomeened.ee kingiideede valik on saanud taas täiendust, sest nüüdsest saad oma digipildid lasta trükkida puidule või puidust külmkapimagnetile. See on tõeliselt unikaalne ja vahva võimalus anda enda fotodele hoopis uus elu ning usu mind, et vau-faktor on alati garanteeritud.

 

Puidust magnet

Puidust külmkapimagneti puhul on tegemist 83 ח 58 mm suuruse päris haavapuu tükiga, mille esiküljele saab trükkida sinu poolt valitud pildi. Magneti tagaküljele on võimalik lasta veel ka lasergraveerida Sinu poolt sisestatud tekst. 

Fotomeened puidust magnet
Puidust magneti esiküljele trükitakse foto ning tagaküljele saab soovi korral lasta teksti graveerida.

 

Foto puidule

Sinu poolt valitud pilt trükitakse 158 ח 105 mm suuruse päris haavapuu tükile, mida on võimalik riputada seinale või toetada kapile. Puidust foto tagumisele poolele on võimalik lasta lasergraveerida Sinu poolt sisestatud teksti.

oma foto puidule fotomeened.ee

oma foto puidule fotomeened.ee

 

Kuidas tellida?

See on lihtne. Mine aadressile www.fotomeened.ee ning vali sealt “Fotomeened” ja seejärel “Puidust meened” kategooria. Vali sealt endale meelepärane toode ning otsusta, kas soovid selle peale panna mõne enda foto või hoopistükis kirjutada peale teksti.

Kui Sa ei oma fotomeened.ee lehel kasutajat, siis tuleb esmalt ennast ka kasutajaks registreerida, kuid see käib imekiirelt.


Puidust meenete valmistamine võtab aega kuni 5 päeva ja tellida saad need nii Photopoinit esinduskauplustesse, kulleriga koju või Omniva/DPD/SmartPosti pakiautomaati.

 

Proovi uute puidust meenete disainimine kohe järele ››

FOTOMEENEDSEINAPILDID | FOTOKAARDID | KALENDRID | FOTORAAMAT |RETROFOTOD

 

Fotomeeneid on mugav ja lihtne tellida ka otse nutiseadmest. Lihtsalt sisesta internetibrauserisse – www.fotomeened.ee

Tee oma lemmikutest Instagrammi piltidest läbi nutitelefoni retrofotod

(4)

The post UUS: nüüd saad lasta digipildid trükkida puidule või tellida puidust magneti appeared first on Photopointi ajaveeb.