Photopoint soovitab: Nikon D780 + Tamron sooduskomplektid
autor: Jürgen Veerme

Kui Sul on soov täiskaader hübriidkaamerate valitsusajal olla mässaja ja osta endale hoopis täiskaadersensoriga peegelkaamera, siis hiljuti müügile tulnud uus Nikon D780 on kahtlemata väga hea valik.

Nikon D780

Ainult kaamerakere ilma objektiivita on muidugi üsna kasutu, aga sinna ette hea objektiivi valimine võib sageli olla üsna peadmurdev ülesanne, mistõttu oleme D780 juba heade Tamron objektiividega punti pannud. Sinul jääb üle vaid sobiv sooduskomplekt välja valida, tellimus ära teha ja hakata pildistama/filmima. Veebist ostes on transport tasuta mistahes Eestimaa otsa.

90% meie klientidest valivad sooduskomplekti!

Nikon D780
Selline näeb välja Nikon D780 + Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 komplekt.

Nii et tark tegu on soetada endale populaarne sooduskomplekt koos Tamron objektiivi ja uue Nikon D780 kaameraga, mida pakutakse vaid Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes.

Kahtlemata on sellise komplekti ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

On ilusate fotode aeg – osta Nikon D780 + Tamron sooduskomplekt ›

 

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(6)

The post Photopoint soovitab: Nikon D780 + Tamron sooduskomplektid appeared first on Photopointi ajaveeb.