Ihaldusväärne Sony a7R IV täiskaader hübriidkaamera on hetkel 400€ odavam
autor: Jürgen Veerme

Maailma esimene 61- megapikslise täiskaadersensoriga hübriidkaamera Sony a7R IV (kere) on praegu tavahinnast 400€ allahinnatud ehk müügil soodushinnaga 3599€ (3999€). Lisaks on saadaval väga hea hinnaga a7R IV erikomplektid Tamron RXD objektiividega.

Seda tehniliste andmete tulevärki vaadates ei ole vaja pikalt mõelda, miks Canon, Pentax või Nikon “vanakooli” digipeegel jätta pühapäeva pildistamiseks või hea diiliga uue kaamera vastu vahetada ja tööhoos kätte haarata tulevikku suunatud Sony a7R IV.

Tahad enne ostu a7R IV headuses veenduda? Pole probleemi, sest see on laenutamiseks saadaval ka meie Tallinnas asuvas foto- ja videotehnika rendis.

Sony a7R IV

Juhul, kui Sul peaks väärt investeeringu tegemiseks rahalisi vahendeid puudu jääma, siis pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi. Nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Osta fotograafia maailma tippteos Sony a7R IV – sa oled seda väärt ››

 

PS! Too enda vana töökorras fototehnika meile – nii saame uuele tehnikale teha eripakkumise, mille suurus ja sisu sõltub tagastatava tehnika väärtusest. Uuri lähemalt – photopoint.ee/vahetus ››

Sony a7R IV, kere soodushind kehtib kuni 30.11.2019.

(5)

The post Ihaldusväärne Sony a7R IV täiskaader hübriidkaamera on hetkel 400€ odavam appeared first on Photopointi ajaveeb.