Photopoint soovitab: Nikon D780 + Tamron sooduskomplektid
autor: Jürgen Veerme

Kui Sul on soov täiskaader hübriidkaamerate valitsusajal olla mässaja ja osta endale hoopis täiskaadersensoriga peegelkaamera, siis hiljuti müügile tulnud uus Nikon D780 on kahtlemata väga hea valik.

Nikon D780

Ainult kaamerakere ilma objektiivita on muidugi üsna kasutu, aga sinna ette hea objektiivi valimine võib sageli olla üsna peadmurdev ülesanne, mistõttu oleme D780 juba heade Tamron objektiividega punti pannud. Sinul jääb üle vaid sobiv sooduskomplekt välja valida, tellimus ära teha ja hakata pildistama/filmima. Veebist ostes on transport tasuta mistahes Eestimaa otsa.

90% meie klientidest valivad sooduskomplekti!

Nikon D780
Selline näeb välja Nikon D780 + Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 komplekt.

Nii et tark tegu on soetada endale populaarne sooduskomplekt koos Tamron objektiivi ja uue Nikon D780 kaameraga, mida pakutakse vaid Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes.

Kahtlemata on sellise komplekti ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi â€“ nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

On ilusate fotode aeg – osta Nikon D780 + Tamron sooduskomplekt ›

 

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

(6)

The post Photopoint soovitab: Nikon D780 + Tamron sooduskomplektid appeared first on Photopointi ajaveeb.

Nüüd saadaval: Tamron 20mm f/2.8 Di III OSD fiksobjektiiv Sony täiskaader hübriidkaameratele
autor: Elise Ader

tamron 20mm
tamron 20mm f/2.8

 

Tamroni kompaktsete fikside trio kolmas liige – Tamron 20mm f/2.8 Di III OSD on Photopointis kohal! Uus soodne objektiiv on mõeldud eelkõige kasutamiseks Sony täiskaader hübriidkaameratega.

Kompaktne objektiiv kaalub 220 grammi ning omab 67mm filtrikeeret. See kasutab teravustamiseks DC-teravustamismootorit ning on täielikult ühilduv Sony viimaste autofookussüsteemidega. Objektiivi lähimaks teravustamiskauguseks on kõigest 11cm.

Uue fiksi optiline ehitus koosneb 10-st elemendist 9-s grupis, sealhulgas leidub nii asfäärilisi kui ka madala dispersiooniga läätseelemente. Objektiivil on 7-labaline diafragma, mis tekitab piltidele ilusa pehme bokeh’i. 20mm on valmis rindma pistma ka üsna nigelate valgusoludega, omades maksimaalset ava f/2.8. Ning vaatamata oma soodsale hinnale on objektiiv ka tolmu- ja ilmastikukindel.

 

Tamron 20mm näidispildid:

 

Tamron 20mm f/2.8 Di III OSD Photopointi veebipoes »

(8)

The post Nüüd saadaval: Tamron 20mm f/2.8 Di III OSD fiksobjektiiv Sony täiskaader hübriidkaameratele appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm GF 45-100mm F4 R LM OIS WR objektiiv tootja keskformaat hübriidkaameratele tuleb turule veebruaris
autor: Elise Ader

FUJINON Lens GF45-100mmF4 R LM OIS WR

Fujifilm GF 45-100mm F4 standard-suumobjektiivi tootmisest Fujifilmi keskformaatkaameratele anti esmakordselt teada juba 2018. aasta septembris. Nüüd on aga selge, et objektiiv jõuab turule käesoleva aasta veebruaris jaehinnaga 2399 eurot. Objektiiv sobib tootja sõnul väga mitmekülgseks kasutuseks: nii loodus-, maastiku- kui ka portreefotode tegemiseks.

Objektiiv on ekvivalentne 36-79mm-ga ning suudab stabiliseerida kuni 5 stoppi. Sellel on 11 erinevat vääristust, mis teevad objektiivi tolmu ja ilmastikukindlaks. Sealjuures suudab GF 45-100mm F4 tööd teha ka kuni -10 kraadises külmas.

Objektiivi optilises ehituses on 16 läätseelementi, mis asetsevad 12-s grupis. Nende hulgas ka 3 asfäärilist läätseelementi, üks Super ED element ja üks ED element, mis omavad kontrolli  sfäärilise ja kromaatilise aberratsiooni üle. Uus objektiiv tundub olevat ka väga kompaktne ning seda vaatamata sellele, et tegemist on keskformaat kaamera suumiga. GF 45-100mm F4 kaalub üksnes 1005g ning on 144,5 mm pikk.  

 

Vaata ka videot: 

 

Allikas: Fujifilm

(5)

The post Fujifilm GF 45-100mm F4 R LM OIS WR objektiiv tootja keskformaat hübriidkaameratele tuleb turule veebruaris appeared first on Photopointi ajaveeb.

Pentax toob turule uue kompaktse telesuumobjektiivi HD PENTAX-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR
autor: Elise Ader

HD PENTAX-D FA 70-210mm

Pentax teatas, et toob turule uue kompaktse ja kergekaalulise telesuumobjektiivi, mis kannab nime HD PENTAX-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR. Uus objektiiv jõuab Pentaxi sõnul turule 14. jaanuaril jaehinnaga 1199 eurot. Ricohi sõnul sobib objektiiv sobib suurepäraselt nii spordi kui ka loodusfotograafiaks. 

Olenemata sellest, et 175mm pikk objektiiv on disainitud eelkõige Pentaxi täiskaader peegelkaameratele kattes ära suumivahemiku 70-210mm, on seda kerge kaalu tõttu (kaalub 819 grammi) mugav kasutada ka poolkaader peegelkaameratega. Ekvivalentne fookuskaugustevahemik APS-C formaadis sensoriga Pentaxi kaamera ees on 107-322mm.

Objektiiv kasutab fokuseerimiseks SDM-teravustamismootorit, mis tagab kiire autofookuse. Samuti on sellel olemas Quick-Shift Focus süsteem, mis võimaldab kiirelt lülituda ümber autofookuselt manuaalsele teravustamisele (kui hoiate päästikut poolenisti all ja pöörate fookusrõngast pärast seda, kui pildistatav on kaamera AF-süsteemi poolt teravustatud).

Objektiivi optilises ehituses on kokku 20 läätselementi mis asetsevad 14-s grupis. Sealhulgas on esindatud kolm ED (Extra-low Dispersion) läätselementi ning kaks AD (anomalous dispersion) elementi, et saavutada kontrastseid, kõrge resolutsiooniga pilte, mis on äärest ääreni teravad. Samal ajal kompenseerivad elemendid ka kõikvõimalikke moonutusi ning optilisi kõrvalekaldeid.

Objektiivi minimaalne teravustamiskaugus on 95 cm, võimaldades pildistada ka küllalt lähedal asuvaid objekte. 9-labaline ringjas diafragma tagab fotodele ilusa, pehme ja loomuliku bokehi. 

Lisaks sellele on objektiivil ka Pentaxi kõige uuem mitmekihiline HD-kaitsekiht, mis ei paranda üksnes valguse läbipaistvust, vaid vähendab ka peegeldusi rohkem kui 50-protsendi ulatuses, minimeerides võimalike valgusefektide teket fotodele. Seda isegi kõige nõudlikumates valgustingimustes, näiteks tagantvalguse korral. 

Telesuumobjektiivil on ilmastikukindel konstruktsioon, hoides ära vee sattumise objektiivi sisemusse. Esilääts on kaetud ka puhastamist hõlbustava ja kriimustamist vältiva SP-kattekihiga. 

HD PENTAX-D FA 70-210mm

Allikas: Ricoh

(0)

The post Pentax toob turule uue kompaktse telesuumobjektiivi HD PENTAX-D FA 70-210mm F4 ED SDM WR appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fujifilm avalikustas uue soodsa Fujinon XC 35mm F2 fiksobjektiivi
autor: Elise Ader

Lisaks uuele X-T200 hübriidkaamerale avalikustas Fujifilm ka uue Fujinon XC 35mm F2 objektiivi oma täiskaader hübriidkaameratele. Nendele, kes pole veel tuttavad Fujifilmi tootenimedes olevate tähistustega olgu teadmiseks, et XC objektiivi nimes tähendab selle kuulumist tootja kõige taskukohasemate objektiivide ridadesse.

XC 35mm F2 on sisuliselt soodsam versioon Fujinon XF 35mm F2 R WR objektiivist, mis oli ka eelmise aasta enim müüdud objektiiv Fujifilmi hübriidkaameratele Photopointis. Uus tulija eristub peamiselt oma plastikust kinnituse ning hapramana näiva konstruktsiooni poolest. Samuti puudub objektiivil ka avarõngas ning ilmastikukindlus. Muus osas on objektiivil sama optika nagu Fujinon XF 35mm F2 R WR-il, seega võiks ka pildikvaliteet olla võrreldav. 

XC 35mm F2 saab oma fookuskauguselt olema ühtemoodi hea valik nii täiskaadri kui ka poolkaadri omaniku jaoks. Poolkaadri ees on 35mm fookuskaugus ekvivalentne 52mm-ga, tehes sellest ühe soodsaima valiku populaarse 50mm objektiivi omamiseks. 

Allikas: Fujifilm

(1)

The post Fujifilm avalikustas uue soodsa Fujinon XC 35mm F2 fiksobjektiivi appeared first on Photopointi ajaveeb.

3 4 5 6 7 8 9 10 11