Populaarne FUJIFILM X-T3 hübriidkaamera on nüüd 200€ soodsam
autor: Jürgen Veerme

Fujifilm X-T3

Ei tea, kas Fujifilm X-T4 müügile tuleku kartuses või ilusa kevadilma tõttu, aga igatahes on nüüd üks kõige populaarsemaid hübriidkaameraid FUJIFILM X-T3 müügil tavahinnast 200€ soodsamalt! Ostul saad meie poolt lisaks 111,66€ väärtuses kingitusi, nende hulgas kaks fotokursust.

Kui X-T3 2018. aastal oma väga muljetavaldavate tehniliste andmetega turule tuli, siis oli see tõenäoliselt üks kõige kiiremaid ja funktsionaalsemaid poolkaadersensoriga hübriidkaameraid. Sellel on X-T2 mudelist tuttav kahetuumaline pildiprotsessor asendatud 3x kiirema neljatuumalisega, mis koos uue 26MP X-Trans pildisensoriga muudab X-T3 hübriidkaamera enda hinnaklassis ka tänasel päeval seninägematult võimsaks pildistamistööriistaks ja võimaldab salvestada:

  • mehaanilise katikuga 11 fps sarivõtet (kuni 42 RAW faili järjest)
  • elektroonilise katikuga 20 fps sarivõtet
  • äralõikerežiimis (spetsiaalne režiim spordi pildistamiseks) 30 fps sarivõtet
  • 4K/60p videot (nii DCI kui ka UHD lahutusvõimed) andmeedastusega 400 mbps, 10 bit, 4:2:0 (vajalik SD-mälukaart, mille Video Speed Class on 60 või kõrgem)
  • 4K videot 10 bit, 4:2:2 – välisele andmekandjale.
martin-dremljuga-fujifilm-x-t3_2
martin-dremljuga-fujifilm-x-t3_2

Sellise soodushinnaga pole kahtlust, et Fujifilm X-T3 kaob meie lettidelt kiiremini kui kevadine rohi jõuab kasvada. Seetõttu on kõige kindlam see kohe ära osta meie veebikaubamajast – kui kaamera on laos, siis saad selle kätte 2-3 tööpäevaga + transport Su lemmik pakiautomaati on tasuta.

 

Pista ihaldusväärne Fujifilm X-T3 ostukorvi enne kui otsas ››

 

Uuri lisaks:

(9)

The post Populaarne FUJIFILM X-T3 hübriidkaamera on nüüd 200€ soodsam appeared first on Photopointi ajaveeb.

KAMPAANIA: kõik fotoalbumid on -20% (ka soodushinnast)
autor: Jürgen Veerme

Nüüd võid julgelt siiani sahtlites ja kappides lebanud paberfotod kokku koguda ning ära organiseerida, sest kõik fotoalbumid on hetkel ostukorvis 20% soodsamad (ka soodushinnast). 

Meie veebikaubamajas on Eesti kõige suurem valik albumeid (üle 800!), mille hulgat leiab kõikvõimalike erinevate stiilide, disainide ja mõõtmetega fotoalbumeid – olemas on nii klassikalise stiiliga kui ka musta lehega fotoalbumid ning nii albumid pulmadeks kui ka fotoalbumid lastele.

Fotoalbum

Pildialbumite lihtsamaks valikuks jagunevad need laias laastus nelja erinevasse kategooriasse (on muidugi ka selliseid disainiÅ¡edöövreid, mis ühegi kategooria alla ei mahu). Need neli tüüpi koos vastava tähistusega on:

  1. PVC materjalist (plastik) lehtedega ja kiletaskutega albumid – tähistus: MM (MiniMax)
  2. Raamatköites, paberist lehtede ja kiletaskutega albumid – tähistus: BB või B (BookBound)
  3. Albumid, kus pildid saab kinnitada iseliimuva kile alla – tähistus: SA (ShelfAdhesive)
  4. Traditsioonilist laadi, aga mustade lehtedega albumid  – tähistus: BP (Black Page)

Kui sa enda digipiltidest pole veel lasknud kvaliteetseid paberfotosid trükkida, siis Eesti kõige mugavama ja kiirema fotode tellimise veebilehe PhotoExpress.ee kaudu on see imelihtne. Lisaks saavad Apple või Android nutiseadmete omanikud tasuta alla laadida “Photopoint Photoexpress” rakenduse, et pilte veelgi mugavamalt ja kiiremalt tellida.

 

Organiseeri kõik kaunid mälestused soodsalt ja stiilselt fotoalbumisse ›

 

Kampaania kestab kuni 10.05.2020. Pakkumist ei saa summeerida lisaallahindlusekampaaniatega.

(1)

The post KAMPAANIA: kõik fotoalbumid on -20% (ka soodushinnast) appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4