Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. toob kauged objektid väga lähedale
autor: Jürgen Veerme

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. objektiiv

Micro Four Thirds kaamerasüsteemide kasutajatel on põhjust rõõmustamiseks, sest juba peagi jõuab müügile uue generatsiooni Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. telesuum-objektiiv.

See uus objektiiv on toodetud arvestades Leica Camera AG kõrgeid kvaliteedistadardeid, mis tagab ülihea optilise kvaliteedi ja võimsuse. Tänu objektiivi täiustatud disainile on ka foto servad ülimalt selged ja moonutuste vältimine tagab täpsed ning teravad fotod. 

Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. annab vabaduse jäädvustada isegi keerukaid ja raskesti jäädvustatavaid objekte. Selle 100–400 mm ultra-telefotosuumi (35 mm kaamera ekvivalendis lausa 200–800 mm) näed kaugel toimuvat nagu see leiaks aset vahetus läheduses.

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. objektiiv

Lisaks pakuvad suumi lukustusrõngas, võimalus lülituda vertikaalselt horisontaalsele kontseptsioonile jpm omadused ja funktsioonid suurepärast paindlikkust kõigeks – alates spordist kuni loodusfotograafiani.

Lähima teravustamiskaugusega 1,3 m ja suurima suurendusega 0,5x (35mm ekvivalent) on antud see teleobjektiiv võimas vahend ka loodusfotode tegemisel, sest võimaldab suumida väikestele ja tundlikele objektidele nagu putukad, linnud ja liblikad.

 

 

 

 

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. objektiiv

Teleobjektiiv kohta kaalub see kõigest 985 grammi ja tänu oma tolmu- ja pritsmekindlale konstruktsioonile töötab see objektiiv ka raskeimates tingimustes.

Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. telesuum-objektiivi võib Photopointi esinduskauplustesse müügile oodata juba novembrikuu jooksul, aga veebikaubamajast saab selle endale juba ka eeltellida.

 

 Eeltelli Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S kohe ära »

 

Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmis

(9)

The post Panasonic Leica DG Vario-Elmar 100-400mm f/4.0-6.3 II ASPH. POWER O.I.S. toob kauged objektid väga lähedale appeared first on Photopointi ajaveeb.

Polaroid Go (Gen 2) abil saavad hetked vahvalt jäädvustatud
autor: Jürgen Veerme

Polaroid Go (Gen 2)

Jätkuvalt maailma kõige väiksema (10,5 x 8,3 x 6,1 cm) analoog kiirpildikaamera Polaroid Go uus generatsioon on jõudnud müügile ka Photopointi esinduskauplustesse ja veebikaubamajja.

Polaroid Go (Gen 2) on nüüd valmistatud 30% taastöödeldud materjalidest ja seda on täiendatud suure avavahemiku, uue täpse valgusanduri ja särituse seadistustega, et muuta Sinu pildid veelgi paremaks. Võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga, toimub laadimine nüüd kaasaegse USB-C kaabli abil, mis on komplektis ka kohe kaasas.

Ka II generatsioonil on olemas kõik, mida ühelt klassikaliselt kiirpildikaameralt soovime – selfipeegel, aegrelee, kauakestev aku, dünaamiline välklamp, topeltsäritus ja tarvikud reisile kaasa võtmiseks.  

 

 

Polaroid Go (Gen 2)

Välja trükkideks on vaja kaamerasse soetada spetsiaalsed Polaroid Go paberid, millele jäädvustatud pildid on suurepärase detailsuse ja sügavate värvidega.

Lisaks on müügil ka Polaroid Go albumid, kus tehtud pilte turvaliselt hoiustada ning Polaroid Go vultarid, mille sees on kaamerat mugav kaasas kanda.

 

Telli Polaroid Go (Gen 2), et kõik hetked saaksid vahvalt jäädvustatud ››

 

Kui sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(3)

The post Polaroid Go (Gen 2) abil saavad hetked vahvalt jäädvustatud appeared first on Photopointi ajaveeb.

Panasonic Lumix G9 II on fotograafidele suunatud lipulaev hübriidkaamera
autor: Stephan Redko

On rõõm näha, et veel 2023. aastal on välja tulemas fotograafiale keskendunud hübriidkaameraid. Mis veel toredam see on järelkäija ühele parimale fotokaamerale, mis on võitnud ka mitmeid auhindu.

Panasonic Lumix G9 II on üks kaua oodatud “Micro Four Thirds” hübriidkaamera ning meil on suur rõõm teatada, et see on juba eeldatavalt novembrikuu jooksul Photopointi müügile jõudmas. Tõsistel huvilistel on võimalik eeltellimus teha meie veebikaubamaja kaudu juba täna!

Seniks räägime lahti, mida kujutab endast uue generatsiooni Lumix G9 II ning kas sellest võiks saada Sinu järgmine hübriidkaamera? Tule keri allapoole ja tutvu lähemalt 👇

 

Panasonic Lumix G9 II — rohkem uuendusi, kui esmapilgul paistab

Panasonic Lumix DC-G9 II südameks on uhiuus 25.2-megapiksline Live MOS sensor, mis aitab saavutada silmapaistvaid kaadreid koos rikkalike värvitoonidega.

Uuel sensoril on nüüd ka faastuvastusega autofookus, mida esimest korda nägime Panasonic hübriidkaamerates 2023. aasta algul välja tulnud Lumix S5 II täiskaader mudelis.

Tänu uuele autofookus süsteemile võime oodata märkimisväärset tõusu teravustamiskiiruses ning -täpsuses. Lisaks AI-toega tuvastustehnoloogiale suudab Lumix G9 II tuvastada ning jälgida erinevaid subjekte nagu autod, mootorrattad ning loomad.

Panasonic Lumix G9 II

Tegu on tavapärasest kõvasti kiirema hübriidkaameraga, sest kasvõi korraks silmi pilgutades võid sellega “tulistada” lausa 60 kaadrit/sek, kui kasutad “burst shooting” režiimi.

Mis veel parem see režiim suudab kasutada isegi AF-C jätkuvat teravustamist. Samuti suudab kaamera salvestada lühiajalise klippe enne, kui jõuad isegi päästikunuppu vajutada ehk ütleme nii, et selle kaameraga tähtsad hetked tabamata ei jää!

Veel üks ala, milles Panasonic on ennast taaskord ületanud on kaamerasisene stabilisatsioon, sest uue põlvkonna Lumix G9 hübriidkaameral on lausa kuni 8-stoppine keresisene stabilisaator.

Sellist omadust tasub kindlasti väärtustada, sest see teeb hand-held jäädvustamise kordades sujuvamaks ning ilmselt saaksid kõik oma videotööd teha ilma gimbalita, mis võrdub veel omakorda aja- ning rahasäästuga.

Kuigi tegemist on eelkõige fotograafiale keskendunud kaameraga, siis on see suuteline filmima ka väga viisaka kvaliteediga videoid. Nimelt, sellest mudelist võib saada isegi professionaalide B-kaamera, arvestades selle autofookuse võimekust ning üldist töökindlust.

Panasonic Lumix G9 II suudab salvestada kuni 5.8K resolutsioonis (4:2:0 10-bit) videoid ning võimaldab kasutada ka Apple ProRes’i. Kui mahukad videofailid ei mahu Sinu mälukaardi peale ära, siis õnneks saad videoid salvestada ka välisele SSD kõvakettale, kasutades kõrval olevat USB-C pesa. Sellel on ka täissuuruses HDMI pesa ja 3,5mm sisend ning väljund.

 

Mõned teised käepärased omadused Lumix G9 II hübriidkaamera puhul on 100-megapiksline fotorežiim ehk “High Resolution Mode”, must-valge fotograafia jaoks loodud LEICA Monochrome värvirežiim ning videote jaoks LUT lisamine otse kaamerasse.

 

Eeltelli oma fotokotti Panasonic Lumix G9 II kohe ära »

 


Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot »

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(38)

The post Panasonic Lumix G9 II on fotograafidele suunatud lipulaev hübriidkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Täiendatud Tamron 70–180mm f/2.8 G2 jõuab müügile juba oktoobris
autor: Jürgen Veerme

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Juba 2020. aastal müügile jõudnud ja koheselt Sony täiskaader hübriidkaamerate kasutajate hulgas hitt-objektiiviks osutunud Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD uue generatsiooni mudel jõuab müügile juba oktoobrikuu jooksul.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 kiire ja valgusjõulise f/2.8 avaga telesuum-objektiivi kõige märkimisväärsemaks uuenduseks on aastakümnete jooksul erinevates Tamroni objektiividest ennast tõestanud VC (Vibration Compensation) pildistabilisaatori lisandumine. See tagab käest pildistades selged ja teravad pildid nii kaug- kui lähivõtteid tehes või vähese valgusega tingimustes.

Kusjuures isegi VC-mehhanismi lisandumisel kaalub see teleobjektiiv kõigest 855 g ja on 156,5 mm pikk. Muuhulgas jagab objektiiv 67-mm filtrikeeret teiste Tamron E-mount objektiividega

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Sarnaselt I generatsiooni Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD mudelile on ka teine generatsioon varustatud spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Loomulikult teeb see täielikult koostööd ka Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF

Loomulikult on Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 ka ilmastikukindla konstruktsiooniga ning selle esielemendil on fluorkate, mis kaitseb objektiivi sõrmejälgede, mustuse ja niiskuse eest.

TAMRON Lens Utility tarkvara

Uus 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 kasutab muuhulgas ka  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Nii nagu postituse alguses mainitud, siis jõuab Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 Photopointi esinduskaupluste lettidele müügile juba oktoorbikuu jooksul.

Samas, kui soovid olla esimeste hulgas, kelle poole selle meie logistikakeskusesse saabumise hetkel teele paneme, siis tee veebikaubamajast eeltellimus. Võime öelda, et huvi antud objektiivi osas on tavapärasest kõrgem!

 

Eeltelli enda Sony hübriidkaamera ette Tamron 70-180mm VC VXD G2 ››

 


Kogu Sonyle mõeldud Tamron objektiivide valik (enamus neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(28)

The post Täiendatud Tamron 70–180mm f/2.8 G2 jõuab müügile juba oktoobris appeared first on Photopointi ajaveeb.

OM System Tough TG-7 on nii vastupidav, et astu kasvõi peale
autor: Stephan Redko

OM System või vanasti tuntud kui Olympus, on turule toomas oma seitsmenda põlvkonna Tough TG-seeria kompaktkaamera. Selles artikklis toome välja selle uued omadused ning võimekused.

Sa otsid vastupidavat ning kompaktset kaamerat, mida oma seiklustele kaasa võtta? Tule tutvu uue OM System Tough TG-7 kaameraga siinsamas ning saa teada, kas see võiks olla midagi Sinu jaoks 👇

OM System Tough TG-7

OM System Tough TG-7 astu kasvõi peale

Tough TG-7 kompaktkaameras peitub 12-megapiksline 1/2.33″ suurusega sensor ning selle eesolevaks kaaslaseks on 25-100mm f/2-4.9 objektiiv.

Ilmselt said juba artikli pealkirjast või kaamera nime järgi aru, et tegu on tavapärasest vastupidavama isendiga. Seda väidet tõestavad faktid, et TG-7 on veekindel kuni 15 meetri sügavuseni, põrutuskindel kuni 2,1 meetri kõrguseni ning külmumiskindel kuni -10°C.

Teisisõnu, võta see kaamera endaga ükskõik kuhu kaasa ning võid olla kindel, et võid seda kukutada ning uputada kuidas iganes Sinu psühhopaatiline pool ihkab.

OM System Tough TG-7Muude omaduste hulgas on Tough TG-7 omakorda veel muljumiskindel kuni 100 kg.

 

Muljetavaldavate fotode jaoks soovitame Tough TG-7 kompaktkaameras sisse lülitada “Microscope” ehk mikroskoopilise režiimi. Selle abil saad teravustada subjektidele enneolematult lähedale – kaugusega kõigest 0.01 meetrit!

Kuigi enamus omadustest jääb Tough TG-7 puhul eelkäijaga ehk Tough TG-6 mudeliga samaks, siis õnneks näeme ka mõningaid uusi funktsioone, mis teevad uue mudeli kasutamise veelvõrd mõnusamaks.

Näiteks, TG-7 suudab nüüd salvestada videoid ka vertikaalselt ning samuti saab otse kaameras filmida timelapse klippe.

Mikroskoopiline režiim Tough TG-7 kompaktkaameras

 

Nii nagu kõik muud elektroonika seadmed viimaste aastate jooksul, siis on OM System välja vahetamas oma seadmetes vanema micro-USB pesa uuema USB-C pesa vastu. See tähendab, et võid hüvasti jätta oma kaablihunnikule ning saad enamasti sõltuda vaid ühest kaablist, et kõiki oma seadmeid laadida.

Juba septembri lõpuks Photopointi müügile jõudev uue põlvkonna OM System Tough TG-7 on üks ainulaadne kompaktkaamera, mille suurimaks eeliseks on selle vastupidavus ning mikroskoopiliste kaadrite võimekus.

Kui vajad endale tõelist fotokaaslast kõikidele seiklustele, siis eeltelli see juba täna vajutades allolevale lingile 👇

 

Eeltelli OM System Tough TG-7 kohe ära ja ole esimeste hulgas »

 


Juhul, kui sul on investeeringuks on suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on OM System (vana Olympus) fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(26)

The post OM System Tough TG-7 on nii vastupidav, et astu kasvõi peale appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9