Suvediil: valitud Canon objektiivi või välklambi ostul saad pealekauba kingituse
autor: Jürgen Veerme

canoni-suvekampaania-2018-photopoint

Suur fotosuvi ei ole veel kohe kindlasti läbi nii et jõuad veel enda fototehnika arsenalis viia läbi uuendused, sest meie juurest valitud Canon tippklassi objektiivi või välklambi ostul anname sulle photopoint.ee veebikaubamaja kinkekaardi väärtuses kuni 300€Kinkekaardi väärtus sõltub ostetavast tootest.

Mõnusas suvekampaanias osalevad:

  • EF 16-35mm f/2.8L III USM on tippkvaliteediga ülilainurk-suumobjektiiv, millel on f/2.8 maksimaalne ava, et saavutada parim võimalik pildikvaliteet isegi nõrgas valguses. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 300€ kinkekaart!
  • EF 24-70mm f/2.8L II USM on professionaalse kvaliteediga standardne suumobjektiiv, mis pakub ülimat pildikvaliteeti ja kiiret maksimumava f/2,8 kogu suumivahemiku ulatuses. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 250€ kinkekaart!
  • EF 70-200mm f/2.8L IS II USM on professionaalseks kasutamiseks mõeldud suure jõudlusega teleobjektiiv, millel on tugev ja vastupidav disain, neljaastmeline pildistabilisaator ja spetsiaalsed läätseelemendid.  Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 250€ kinkekaart!
  • EF 35mm f/1.4L II USM on tõeline klassika: standardne lainurkobjektiiv, mida fotograafid hindavad tänu selle loomulikule perspektiivile, headele tulemustele nõrgas valguses ja erakordsele optilisele jõudlusele. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 250€ kinkekaart!
  • EF 85mm f/1.2L II USM on professionaalne lühike telefotoobjektiiv, mis on mõeldud just nõrgas valguses pildistamiseks ja olukordadeks, kus on vaja eriti suurt väljasügavust – täiuslik loominguliste portreede jaoks. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 250€ kinkekaart!
  • EF 50mm f/1.2L USM on uskumatu f/1.2 maksimaalse avaga ülikiire objektiiv, mis võimaldab saavutada loominguline kontroll teravustamise ja sügavusteravuse üle. Eriti täiuslik hämaras pildistajale. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 200€ kinkekaart!
  • EF 70-300mm f/4.0-5.6L IS USM on kompaktne ja mitmekülgne teleobjektiiv, mis enda fookuskauguste vahemikuga tagab erakordse pildikvaliteedi. See objektiiv sobib suurepäraselt looduse- ja spordifotograafidele, aga ka fotoajakirjanikele ja portreefotograafidele. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 175€ kinkekaart!
  • EF 100mm f/2.8 USM on keskmine teleobjektiiv koos makrofunktsiooniga, mis pakub 1-kordset suurendust. Kaheksa labaga ava abil on võimalik luua loomingulist taustahägu, et subjekti esile tuua. Selle objektiivi ostul meie poolt photopoint.ee 70€ kinkekaart!
  • Speedlite 600EX II-RT on disainitud kiire kaadrisagedusega jäädvustamiseks ja see tuleb toime ka kõige nõudlikumates olukordades. Seda kasutatakse kaamerale kinnitamata või sünkroonpesas ja selle mitmekülgsus laseb teil valgust täielikult juhtida. Selle välklambi ostul meie poolt photopoint.ee 125€ kinkekaart!

PS! Kui ostad meilt Canon EOS 7D Mark II, EOS 6D, EOS 6D Mark IIEOS 5D Mark IV, EOS M6, EOS M50EOS M5, EOS 77D või EOS 80D kaamera ning sinna juurde eelpool mainitud objektiivi, siis maksab Canon Sulle osa ostusummast tagasi. Tutvu Canoni kampaania tingimustega ››

Canoni parimat fototehnikat kasutades avanevad Sulle uued ja seninägematud perspektiivid ning neil kellel hetkel raha napib, siis augustis Inbank järelmaksu abiga ostes saad toote kohe kätte, aga maksma hakkad selle eest alles talvel.

 

Päästa loomingulisus valla ja jäädvusta see Canoni abil 👉

 

* kinkekaart kehtib ainult www.photopoint.ee e-poes järgmisel ostul kõikidele toodetele, kui tellimuse summa on vähemalt 301€, 251€, 201€, 176€, 126€ või 71€. Soodustust tuleb ära kasutada ühe korraga ning see ei kehti lisaallahindlusekampaaniate korral. Kampaania pakkumine kestab kuni 01. augustini 2018 ning kinkekaarte on e-poes võimalik realiseerida kuni 01. detsembrini 2018.

The post Suvediil: valitud Canon objektiivi või välklambi ostul saad pealekauba kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.