Nüüd rentimiseks saadaval: GoPro Hero 6 seikluskaamera
autor: Lauri Veerde

Kui sul veekindlat GoPro seikluskaamerat aastas vaid paaril korral vaja läheb, siis on see uudis just sulle. Nüüdsest on Tallinna Rocca al Mare ja Tartu Kvartali Photopointi esinduskauplustes rentimiseks saadaval GoPro Hero 6 seikluskaamera. Varustatuna käepideme, kiire 32 GB mälukaardi ja praktilise vutlariga. Võta kaasa näiteks soojamaareisile või filmi mõni efektsem klipp profitasemel video sisse – ilma et peaksid sõbra käest laenatud kaamera kriimustamise pärast muret tundma või kallist kaamerat endale paari kasutuskorra jaoks päriseks ostma.

Uuri GoPro Hero 6 rendihinda Photopointi rendikeskkonna lehelt. Siitsamast alt saad aga teada, mis on komplektis ja miks Hero 6 kaamerat üldse rentima peaks.

Rendikomplektis on lisaks GoPro Hero 6 kaamerale ka esmaselt vajalikud lisatarvikud. Spetsiaalne võti kinnituskruvide jaoks, käepide, Sandisk 32GB Extreme V30 A1 mälukaart ning tugev vutlar, mille sisse asjad mahutada. Kui soovid GoPro seikluskaamerat kasutada kiivri või muu asja küljes, siis küsi rentima minnes kleebitavaid kinnitusadaptereid. Rentijatele on need saadaval kohapeal tükikaupa ja erihinnaga.

 

 

Hero 6 on GoPro kõige uuem ja parem seikluskaamera – müügile tulnud kõigest kuu aega tagasi. Väliselt on see aste vanema mudeliga võrreldes praktiliselt identne kuid tänu uuele GP1 protsessorile suudab teha 4K videot seikluskaamerale kohase kiirusega 60 kaadrit sekundis. Lisaks Full HD videot hästi aeglase taasesitamise jaoks koguni kuni 240 kaadrit sekundis. Väga oluline on Hero 6 värinastabilisaator, mis toimib nüüd ka 4K lahutusvõimega ning annab tulemuseks supersujuva video – nagu oleks filmimisel kasutatud professionaalset Steadicam varustust.

Nende filmitud videoklippide jagamine on uue QuickStories funktsiooni tõttu eriti lihtne. QuickStories on nutitelefonis toimivasse GoPro rakendusse lisatud lahendus. See laeb filmitud klipid automaatselt kaamerast telefoni, analüüsib neid klippe ja paneb parimatest kaadritest kokku lühikese video. Ilma, et kasutaja ise üldse sellesse protsessi sekkuma peaks. Kasutaja ülesandeks on klipid üle vaadata ja Instagrami, Facebooki või mujale sõpradele vaatamiseks jagada. Niimoodi automaatselt telefoni laetud klipid kustutatakse nädala möödudes – nii et isegi selle pärast muretsema ei pea.

 Sellise veekindla seikluskaameraga on hea soojamaareisil veealuseid imesid filmida. Samuti saab sellega salvestada efektsemaid klippe professionaalsema videotöö raames – näiteks mõnele ettevõttele promovideot filmides või mingi spetsiaalsema projekti raames.

Aktiivsema eluviisiga seiklejad, kellel sellist kaamerat alatihti tarvis on, saavad nüüd uue GoPro pildikvaliteeti ja stabilisaatorit ise järele proovida ja otsustada kas uus kaamera on ostmist väärt või ei. GoPro rentimisega on ju samamoodi, nagu Photopointi rendis ikka: kui kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist leiad, et soovid sellist kaamerat Photopointist endale soetada, teeme sulle uue kauba hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

GoPro Hero 6 kaamera rendihindu vaata Photopointi veebilehelt ›

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega ›

 

Fototehnika rentija meelespea

  • Kõiki renditavaid tooteid saab vaadata internetist www.photopoint.ee/info/rent
  • Kuna veebis renditavate toodete hetkesaadavus ei kajastu, tuleks seda üle küsida vastavasse kauplusesse helistades
  • Renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna
  • Makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti
  • Fototehnikat rentima minnes võta kindlasti kaasa ID-kaart või pass
  • Fototehnikat renditakse vähemalt 18 aasta vanustele Eesti Vabariigi kodanikele
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuse Photopointi kaupluses ja Tallinnas – Rocca al Mare Photopointi kaupluses.
  • Kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

IMG_2988 copy

The post Nüüd rentimiseks saadaval: GoPro Hero 6 seikluskaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.