PhotoExpress Online’i juubel – telli soodsalt pilte ja võida MPman tasakaaluliikur
autor: Jürgen Veerme

photoexpress-online-juubel-photopoint

Juba viis aastat on möödas päevast, kui ilmavalgust nägi Eesti kõige mugavam ja kiirem paberfotode tellimise veebikeskkond PhotoExpress Online. See oli revolutsiooniline, sest sellest hetkest ei pidanud enam mälukaart või mälupulk näpus minema Photopointi esinduskauplusesse ega mingit arvutiprogrammi alla laadima, vaid fotosid sai arvutist tellima hakata otse veebist kasvõi diivanil lesides.

Juubeli puhul on kuni 15. oktoobri südaööni photoexpress.ee kaudu tellitavad paberfotod 25% soodsamad + iga päev loosime kõigi tellijate vahel välja ühe MPman SW100 tasakaaluliikuri! (kokku 6 tk, ühe väärtus 199€)

Aastate jooksul on PhotoExpress saanud endale külge uusi ja põnevaid lisasid, et paberfotode tellimine oleks veelgi mõnusam ja kümned miljonid välja trükitavad paberfotod looksid rohkem emotsiooni:

Kui Sa ei ole ammu pilte tellinud, siis on seda südamlikult õpetavat lugu lugedes paslik meeldetuletada, miks võiks nutitelefonides või arvuti kõvaketastel olevad digitaalsed jäädvustused lasta vaid mõnede eurode eest trükkida paberile.

 

Juubeli soodukaga pilte tellima – photoexpress.ee  ››

 

Ardo näitab videos, kuidas saad PhotoExpress Online abil fotod ära tellida kodust lahkumata:

 

Selles videos tutvustab Ardo nelja kasulikku lisavõimalust paberfotode tellimisel PhotoExpressist:

 

Kõik fotod saad tellida lähimasse Photopointi jaekauplusesse, Omniva või SmartPOSTi pakiautomaati, DPD pakipoodi, kulleriga koju või postkontorisse. Soodushind rakendub automaatselt fotodele, kuid ei kehti transpordile ega lisatoodetele.  Tasakaaluliikuri võitnud tellijate nimed avaldatakse siinsamas postituses ja võetakse e-maili teel ühendust.

The post PhotoExpress Online’i juubel – telli soodsalt pilte ja võida MPman tasakaaluliikur appeared first on Photopointi ajaveeb.