Point TV 150. Pentax FA 150-450mm objektiiv
autor: Lauri Veerde

Võib vast üsna julgelt väita, et 2015 varakevadel esitletud ja sellesama aasta suvel poelettidele jõudnud Pentax 150-450mm f/4.5-5.6 telesuum on kõige keerukama tehnoloogiaga objektiiv, mis kunagi Pentax peegelkaameratele tehtud. Mitte ainult optilise kvaliteedi poolest, vaid eelkõige just erinevate autofookuse võimaluste poolest, mida see objektiiv pakub.

Sobilik on see telesuum eelkõige neile fotohuvilistele, kellele meeldib pildistada kaugemal toimetavaid linde ja loomi nii et need suurelt kaadris oleks. Meie ei läinud Ardo-Jakoga aga mitte metsa, vaid hoopis Snelli tiigi äärde, et üle vaadata autofookuse võimalused ning pildikvaliteet:

 

 

Vaid 7 päeva: kõik Sony seikluskaamerad kuni 140€ soodsamad
autor: Jürgen Veerme

photopoint-sonyseiklus

Ükskõik, kas lähed reisima, ujuma, rabasse matkama, rattaga sõitma või niisama jalutama – Sony seikluskaamerad on valmis kõiki neid tegevusi jäädvustama uskumatu pildi- ja helikvaliteediga. Küsimus on ainult selles, kas ka sina?

Seiklusi ihkavad Sony seikluskaamerad on praegu Photopointi esinduskauplustes ja e-poes kuni 140€ soodsamad. Kuid ole kärme, sest suvehinnad kehtivad ainult 7 päeva!

Kampaaniaperiood: 27.07 – 02.08.2015

 

Adrenaliini ihkavad Sony seikluskaamerad ootavad Sind kohe e-poes ›

 

Nende fotode hulgast selgub DJI fotokonkursi “Kõrgelt” võitja
autor: Jürgen Veerme

auhinnad-banner

Rõõm näha, et esmakordselt Eestis DJI ja Photopointi poolt korraldatud aerofotode ja kõrgelt pildistatud fotode konkursile laekus arvestava hulk töid.

Nüüdseks on konkursi žürii – loodusfotograaf Sven Začek, loodus- ja droonifotograaf Kaupo Kalda ning loodusfotograaf Alari Kivisaar – oma esmase valiku Snäpi pildipangas teinud. Edasi seavad kõik žüriiliikmed allolevad pildid enda jaoks paremusjärjestusse ning selle alusel selgub DJI fotokonkursi “Kõrgelt” esikolmik.

Võitjate valimisel saab lähtepunktideks foto originaalsus ja huvitav lahendus, tehniline teostus, hetke tabamise õnn ning loomulikult ka vastavus teemale.

Fotokonkursi võitja, kes viib endaga koju DJI poolt välja pandud tipptasemel Phantom 3 Professional drooni, selgub 31. juulil.

Kõiki DJI fotokonkursile “Kõrgelt” esitatud pilte saad vaadata SIIT

DJI fotokonkursi “Kõrgelt” žürii poolt ära märgitud tööd: tähestikulises järjekorras:

 

Above time

Above Time

Akende pesemine

Akende pesemine

Alaska

Alaska

Aurab!

Aurab!

Hophoparei!

Hophoparei!

Kolm vulkaani udumeres enne koitu – Jaaval, Indoneesia

Kolm vulkaani udumeres enne koitu - Jaaval, Indoneesias

Kurvid

Kurvid

Kõige suurem sünnipäeva tort eelmisel aastal oli Martal!

Kõige suurem sünnipäevatort eelmisel aastal oli Martal!

Kõrgemalt näeb kaugemale

Kärdla rand

Kärdla rand

Lehmad söövad karjamaal

Lehmad söövad karjamaal

Metsade ja jõgede maa

Metsade ja jõgede maa

Nõupidamine

Nõupidamine

Otsetee

Otsetee

Päike tuleb, udu läheb

Päike tuleb, udu läheb

Serva peal

Serva peal

Silmuses

Silmuses

Singapuri lähedal

Singapuri lähistel

Suvine talvepealinna maastik

Suvine talvepealinnamaastik

Taskutega

Taskutega

Triibud

Triibud

Turismitalu

Turismitalu

Tükike taevast

Tükike taevast

Vee silmad

Vee silmad

Vihm

Vihm

Väike, kuid tesitest kõrgemal

Väike kuid teistest kõrgemal

Nüüd saadaval: GoPro Hero4 Session
autor: Silver Pik

gopro-hero4-session-2-avang

Head uudised, kallid seiklushimulised lugejad – lõpuks ometi saate filmida aias basseinis varvaste leotamist või vannis ujumist ka normaalse heliga. Jah, ikka selge stereoheliga, kasvõi vee all. Seda kõike tänu Hero4 Session seikluskaamerale, mis on nüüd lõpuks Photopointis kohal.

CHDHS-101_main1

Hero4 Session näeb välja kui Polaroid Cube ning Hero4 Black kaamerate vallatu öö tagajärg. Jah, ta meenutab tavalist GoPro kaamerat tänu oma näojoontele (loe: objektiiv), kuid ülejäänud keha (loe: kuubikukujuline korpus) ütleb, et on oma ema suust (akuluugist?) kukkunud. Hea küll, aitab nüüd näpuga näitamisest, eks asjaosalised teavad ise, mida nad tegid või ei teinud. Keskendume nüüd pesamunale ning tema parematele külgedele, eks?

Kes nüüd eelnevalt ei teadnud või sissejuhatusest aru ei saanud: Hero4 Session on uus GoPro seikluskaamera, mis on kuni 10 m veekindel lisakorpuseta, omab kahte kvaliteetset mikrofoni ning salvestab 1440p / 1080p videoid. FullHD videot 50 kaadrit sekundis ning HD videot kuni 100 kaadrit ühes sekundis. Lisaks teeb kaamera ka 8-megapiksliseid fotosid.

Üldjoontes on ikkagi tegu tõupuhta GoPro kaameraga – Protune profiiliga videod, Auto Low Light funktsioon, intervallvõte, juhtmevaba juhtimine nutiseadmest või puldiga. Samas, integreeritud aku võimaldas ühte korpusesse rohkem särtsu suruda ning kasutaja saab WiFi pulti kasutades seadmega filmida kuni 1:35 FullHD 50p videot.

Igatahes, ei ole vaja moment rohkem sellest kaamerast kirjutada. Tahad seda juba sel nädalavahetusel järele proovida? Siirdu lähimasse Photopointi kauplusesse või telli veebipoest (uueks nädalaks) endale see kaamera koju. Lihtsalt panen südamele, et tegu on piiratud kogustega, seega pole mõtet kaua oodata, muidu jäävad nädalavahetuse seiklused filmimata.

 

PS: Kui sul tundub, et see kaamera on mõttetu või liiga väike, siis vaata parem seda, kuidas väikeseid mõõtmeid hea ära kasutada:

Viimane võimalus: need Canoni suvised superpakkumised on kohe lõppemas
autor: Jürgen Veerme

Suvi on teadupärast see periood aastast, kus paljud võtavad aja maha ning sõidavad puhkama. Seega pole midagi imestada, kui Sul maakodus grillimise või mööda maailma/Eestit seiklemise kõrvalt on jäänud tähelepanuta Canoni parimad suvekampaaniad, mis on kohe lõppemas.

Seega tuletame need Sulle siin posituses meelde ning pane tähele – kõik need pakkumised kehtivad ainult  31. juuli südaööni nii Photopointi esinduskauplustes kui e-poes.

 

Valitud Canoni kaameramudelite ostul saad Canonilt karbitäie lisaväärtust

Gift_Box_930x489px_EE

Canoni laiast digipeegel-, kompakt- ja videokaamerate valikust leiab sobiva kaamera nii algaja kui kogenud professionaal. Kaamerate kaasaegsed funktsioonid, suurepärane pildikvaliteet ja intuitiivne disain tagavad täiustatud jõudluse, mida võite usaldada ja nautida.

Ostes Photopointist valitud Canoni kaamera saad Canonilt kingituseks karbitäie inspiratsiooni ja lisaväärtust.

Hinnaline Canoni kinkekarp peidab endas:

  • Raamat “Best Things” milles on fotod 365 parimast reisisihtkohast
  • 50€ raha tagasi järgmiselt ostult
  • 1-aastane litsents Adobe Creative Cloud Photography Plan
  • Ilus objektiivipuhastuslapp
  • 1-aastane Irista pilveteenuse premium pakett
  • Viis fotot oma ala proffidelt

Kingituste väärtus kokku –  280€

Kampaanias osalevad Canoni tooted:

Kinkekarbi lunastamiseks tuleb Photopointist soetatud kaamera nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerida.

 

Uhiuue Canon EOS 750D või 760D ostul saad Canonilt raha tagasi

canonid-blog-cut

Meeleolukad grillpeod, lõkkeõhtud kitarri meloodia saatel, romantilised suveööd – Canoni parim fototehnika aitab Sul need hetked lisaks mälupiltidele jäädvustada fotodena.

Soeta Photopointist uhiuus Canon EOS 750D või EOS 760D peegelkaamera ja valitud objektiiv ning saad Canonilt kuni 50€ raha tagasi. Kampaaniaobjektiivi võib soovi korral osta kaamerale lisaks ka hiljem, kuid ost peab jääma kampaaniaperioodi sisse.

Kampaanias osalevad objektiivid ja Canoni poolt hüvitatav summa:

Hüvitatava ostusumma kannab Canon sinu pangakontole, kui oled Photopointist soetatud kaamera ja objektiivi nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinud.

Kampaaniaperiood kestab kuni 31. juuli 2015. Ostu saab Canoni veebilehel registreerida kuni 31. augustini 2015.

Täpsed juhised ja taotlusevormi leiad Canoni kampaania veebilehelt

 

Canon EOS M3 hübriidkaamera ja valitud objektiivi ostul saad osa raha Canonilt tagasi

EOS_M3_EE_930x489

Suvisele rannapeole või puhkusele on vanakooli peegelkaamerat sageli tülikas kaasa võtta ning nutitelefoni pildikvaliteet ei pruugi hiljem vajadusi rahuldada. Seega varusta ennast Canon EOS M3 hübriidkaameraga, mille kompaktses korpuses peitub digipeegelkaamera jõudlus ja kvaliteet.

Ostes Photopointist Canon EOS M3 hübriidkaamera ja sinna juurde valitud Canoni objektiivi, saad osa objektiivi ostusummast Canonilt tagasi. Kampaaniaobjektiivi võib soovi korral osta kaamerale lisaks ka hiljem, kuid ost peab jääma kampaaniaperioodi sisse.

Kampaanias osalevad objektiivid ja Canoni poolt tagastatav summa:

Tagastava summa kannab Canon sinu pangakontole, kui oled Photopointist soetatud kaamera ja objektiivi nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinud.

Kampaaniatoodete ostuperiood kestab kuni 31. juulini 2015. Ostu saab Canoni veebilehel registreerida kuni 31. augustini 2015.

Täpsed juhised ja taotlusevormi leiad Canoni kampaania veebilehelt

Boonusena: Canon EOS M3 või mõne teise hübriidkaamera ostul saad Photopointist kingituseks fotokursus.ee populaarse fotokursuse “Kuidas pildistada lapsi?” Loe lähemalt siinsamas blogis

 

Osta Canon EOS 7D Mark II ja saad valitud objektiividelt raha tagasi

EOS_7D_930x489_EE

Ostes Photopointist Canon EOS 7D Mark II kaamera ja sinna juurde valitud Canoni objektiivi (vt. tabelist), saad osa objektiivi ostusummast Canonilt tagasi. Kampaaniaobjektiivi vôib soovi korral osta kaamerale lisaks ka hiljem, kuid ost peab jääma kampaaniaperioodi sisse.

Kampaanias osalevad objektiivid Canoni poolt hüvitatav ostumma
EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM 300 €
EF 70-200mm f/2.8L IS II USM 300 €
EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM 200€
EF 70-200mm f/4L IS USM 200€
EF 100mm f/2.8L Macro IS USM 100€
EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM 100€
EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS 100€
EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM 100€
EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM 75€

Canon EOS 7D Mark II peegelkaamera puhul on tegemist tõelise “loomaga.” Kaks Digic 6 protsessorit annavad sellele 10 fps sarivõtte võimekuse ja 65 eriti tundlikupunktiga teravustamissensor hoiab imetlusväärselt fookuses ka kiirema liikumise. Muljetavaldav on ka EOS 7D Mark II teravustamine videorežiimil. Sobib pildistamiseks looduspiltidest kuni motospordini.

Kuna raha maksab tagasi Canon, siis meie sulle eurokupüüre letile ei laota. Et Canoni fototehnika ostult raha tagasi saada, tuleb Photopointist sooritatud ost nõuetekohaselt registreerida Canoni veebilehel.

Kampaania täpsed juhised ja tingimused leiad Canoni kampaania veebilehelt

Vaata lisaks Canon EOS 7D Mark II “Karbist välja” artiklit/fotoseeriat

 

Canon maksab valitud objektiivide või välklampide ostul Sulle raha tagasi

Summer_Lens_Cashback_EE_930x489

Nüüd jääb Canoni parimat fototehnikat ostes tegelpunga piisavalt varu, et organiseerida suviseid fotograafiaretki. Nimelt maksab Canon sulle kuni 200€ tagasi, kui ostad Photopointist valitud Canoni tippklassi objektiivi või välklambi.

Canoni suvises rahatagastus kampaanias osalevate objektiivide nimekirjast leiad sobiva isendi nii makro- portree-, maastiku-, tegevus- või igapäeva fotograafia jaoks.

Kampaanias osalevad objektiivid
Canoni poolt hüvitatav ostumma
EF 24-70mm f/4L IS USM canon-200
EF 70-200mm f/4L IS USM canon-100
EF 16-35mm f/4L IS USM canon-100
EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM canon-60
EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM canon-60
EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM canon-60
EF 35mm f/2 IS USM canon-60
EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM canon-30
EF-S 18-135mm f/3,5-5.6 IS STM canon-30
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM canon-30
EF-S 40mm f/2.8 STM canon-30
EF-S 24mm f/2.8 STM canon-30

Täisfunktsionaalsed Canoni Speedlite välklambid avavad välguga pildistamisele uued võimalused – pildista nii eredas päikesevalguses kui täielikus pimeduses.

Kampaanias osalevad välklambid
Canoni poolt hüvitatav ostumma
Speedlite 600EX-RT canon-70
Speedlite 430EX II canon-50
Speedlite 270EX II canon-30

Hüvitatava ostusumma kannab Canon sinu pangakontole, kui oled Photopointist soetatud objektiivi või välklambi nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinud.

Ostu saab Canoni veebilehel registreerida kuni 31. augustini 2015.

 Täpsed juhised ja tingimused leiad Canoni kampaania veebilehelt

 

Valitud Canoni kaamera ostul saad Canonilt loovad kingitused kauba peale

canon-adobe-blog

Kui oled nõuks võtnud teha järgmised sammud fotograafia ja videote maailmas, siis tee need Canoni tippklassi peegelkaamerate abiga. Lisaks kaasagsetele funktsioonidele ja suurepärasele jõudlusele aitab Canon praegu muuta Sinu fotod veelgi loomingulisemaks.

Kui ostad suvel Photopointist valitud Canon digipeegelkaamera, siis saad Canonilt loovad kingitused kauba peale.

Canon EOS 5D Mark III või EOS 6D kaamera ostul saab:

  • Wacom Intuos Pro Medium graafikalaua (kingituse väärtus 500€);
  • aastase Adobe® Creative Cloud Photography Plan litsensi

Canon EOS 7D Mark II või EOS 70D digipeegli ostul saab:

  • Wacom Intous Pro Small graafikalaua (kingituse väärtus 375€);
  • aastase Adobe® Creative Cloud Photography Plan litsensi

Kingitused toimetab Canon sinuni, kui oled Photopointist soetatud kaamera nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinud.

Ostu saab Canoni veebilehel registreerida kuni 31. augustini 2015.

Täpsed juhised ja taotlusevormi leiad Canoni kampaania veebilehelt

 

Päästa oma suvine loomingulisus valla Canoni tipptasemel fototehnikaga!

1 2 3 4 5 6 7 8 9