Valitud Canoni kaamera ostul saad Canonilt loovad kingitused kauba peale
autor: Jürgen Veerme

canon-adobe-blog

Kui oled nõuks võtnud teha järgmised sammud fotograafia ja videote maailmas, siis tee need Canoni tippklassi peegelkaamerate abiga. Lisaks kaasagsetele funktsioonidele ja suurepärasele jõudlusele aitab Canon praegu muuta Sinu fotod veelgi loomingulisemaks.

Kui ostad suvel Photopointist valitud Canon digipeegelkaamera, siis saad Canonilt loovad kingitused kauba peale.

Canon EOS 5D Mark III või EOS 6D kaamera ostul saab:

  • Wacom Intuos Pro Medium graafikalaua (kingituse väärtus 500€);
  • aastase Adobe® Creative Cloud Photography Plan litsensi

Canon EOS 7D Mark II või EOS 70D digipeegli ostul saab:

  • Wacom Intous Pro Small graafikalaua (kingituse väärtus 375€);
  • aastase Adobe® Creative Cloud Photography Plan litsensi

Kingitused toimetab Canon sinuni, kui oled Photopointist soetatud kaamera nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerinud.

Kampaaniatoodete ostuperiood kestab kuni 31. juulini 2015. Ostu saab Canoni veebilehel registreerida kuni 31. augustini 2015.

Täpsed juhised ja taotlusevormi leiad Canoni kampaania veebilehelt

 

Vaata Canon peegelkaamerate valikut Photopointi e-poes ›

 

Loe ja vaata lisaks:

Eedeni keskuses asuv Põnnikaamera kutsub lendama
autor: Jürgen Veerme

eeden-1

Kui oled lastega Tartus, Eedeni kaubandus- ja vabaajakeskuses ringi liikumas, siis astu kindlasti meie Põnnikaamera juurest läbi. Keskuses toimuva suure kampaania “Lastele mõeldes” puhul on Põnnikal sulle üllatus.

Nimelt on Põnnikaamera fotole Photopointi Eedeni kaupluses kõik pildiraamid 50% soodsamad. Tuleb vaid sobiv välja valida!

Põnnikaamera asub Eedeni keskuse I korruse aatriumis ning pakkumine kehtib kuni 7. juuni 2015

 

Võta põnnid kaasa ja tule Eedeni Põnnikaameraga lendama!

 

Põnnikaamera – see fotokioski ja lennumasina kooslus kannab pisikese piloodi pilvede vahele heljuma. Samal ajal pildistab lõbus mehike fotokioski esiküljel olevast fotosilmast lendurist vahva foto, mis sealsamas – sekundite jooksul välja prinditakse.  Prinditud foto ümber saab valida värvilise raami – koerte ja kiisude ning muude tegelastega.  Lennureis ja paberfoto maksavad 2€ ning sõit kestab kaks minutit.

Lisaks Eedenile saab lapsed Põnnikaameraga lendama viia Lõunakeskuses, Tartu Kaubamajas, Kristiine, Ülemiste ja Rocca al Mare keskuses.

Ole suveks valmis: Ostame uue Olympus Stylus 1 soetajatelt vana kaamera tagasi
autor: Jürgen Veerme

Olympus_EST_STYLUS_930x489

Meeleolukad suveüritused koputavad juba uksele, kuid Sinu vana fotokaamera ei ole nende jäädvustamiseks valmis. Enne, kui asud oma vana kaamerat vanarauaks viskama, astu Photopointist läbi. Meil on Sulle suurepärane pakkumine.

Kui tood oma vana fotokaamera meile, siis saad uue Olympus Stylus 1 kõrgklassi kompaktkaamera 120€ soodsamalt. Tagasi toodav kaamera peab olema töökorras ja komplektne.

Olympus Stylus 1 puhul on tegemist kõrgkvaliteetse supersuum-kompaktkaameraga, mis välimuselt ja võimekuselt meenutab hübriidkaamerat. Paindlik kasutajaliides, kompaktsus ning hästi läbimõeldud funktsionaalsus teeb sellest parima kaaslase suviste kontsertide või grillipidude jäädvustamiseks.

 

Vaata kohe järele: Olympus Stylus 1 Photopointi e-poes ›

 

Pakkumine kehtib 31. augustini 2015

Loe lisaks:

Supersuum-kompaktkaamera Olympus Stylus 1 ülevaade Digitest.ee lehel

Olympus M.ZUIKO PRO seeria sai täienduse maailma valgusjõulisema kalasilmobjektiivi näol
autor: Oskari Värä

 

LENSES_EF-M0818_pro_black__Product_090 copy

Olympus andis välja kaks uut objektiivi. Esimene on momendil maailma valgusjõuliseim kalasilmobjektiiv 8mm fisheye f1.8 ning teine on lainurksuum 7-14 mm f2.8. Arvestades micro four thirds süsteemi lõikefaktorit 2x, siis 8mm 35mm ekvivalent on 16mm ning 7-14mm ekvivalent on 14-28mm. Nende kahe uue objektiivi ilmumisega pakub Olympus M.ZUIKO PRO seeria Olympuse või Panasonicu hübriidkaamerate ees kasutamiseks kõiki fokaalvahemikke 8mm lainurgast teleobjektiivideni.

Rekordiline 8mm 1.8 fisheye on seni saanud vaid häid arvamusi, eriti pildikvaliteedi osas. Kes objektiivi on saanud kasutada, ütlevad, et joonis on terav nii keskel kui ka servades. 180-kraadine vaateväli ja valgusjõuline ava, pakuvad koos loomingulist vabadust näiteks ekstreemspordifotograafidele. Lähim teravustamiskaugus on 2,5cm ning lahtise avaga joonistab objektiiv ilusa fookusest väljas tausta.

7-14mm f2.8 lubab fokusseerida objekte juba 7,5cm kauguselt, mis on Olympuse sõnul tervelt 20% lähem kui konkurentidel. Mugavamaks kasutuseks on objektiivil rõngas, millega saab kiiresti muuta automaatfokusseerimise manuaalseks. Lisaks on seadmel L-Fn nupp, mida vajutades aktiveeritakse kasutaja poolt ette määratud seadistusi.

Olympus peab M.ZUIKO PRO objektiivide seeriat enda uhkuseks ning objektiivid on ehituselt väga kvaliteetsed ning loomulikult ka ilmastikukindlad. Pakkumaks võimalikult palju mobiilsust reisivatele fotograafidele, on objektiivid kompaktsed ning ka kaalult kerged. Olympus rõhutab seda, et koos OM-D keredega on komplekti kogukaal pea kaks korda väiksem kui peegelkaameral.

Koos objektiividega esitles Olympus ka veekindlat kesta professionaalseks veealuseks pildistamiseks 8mm f1.8 objektiivile. Jällegi väga kompaktne PPO – EP02 Dome Port on tehtud täpselt objektiivi järgi ning mõjutab pildikvaliteeti minimaalselt – et isegi vee all oleks võimalik teha makrofotosid.

Nii M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm Fisheye 1:1.8 PRO kui ka M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:2.8 PRO saabuvad müügile käesoleva aasta juunis.

Allikas: Olympuse pressiteade

Tootefotod:

LENSES_EF-M0818_pro_black__Product_090 copy LENSES_EF-M0818_pro_black__Product_091 copy LENSES_EZ-M0714_pro_black__Product_090 copy LENSES_EZ-M0714_pro_black__Product_091 copy LENSES_EZ-M0714_pro_black__ProductAdd_003 copy

ACCESSORIES_E-M1_EF-M0818_pro_PT-EP11_PPO-EP02_POSR-EP10_PPZR-EP05__Product_350 copy ACCESSORIES_E-M1_EF-M0818_pro_PT-EP11_PPO-EP02_POSR-EP10_PPZR-EP05_UFL-3_PTCB-E02__Product_350 copy ACCESSORIES_PPO-EP02__Product_090 copy LENSES_family_EZ-M0714_EF-M0818_ET-M3040_EZ-M1240_EZ-M4015__ProductAdd_001 copy

Canon 7D Mark II tarkvarauuendus 1.0.4. toob mitmeid parandusi
autor: Oskari Värä

Canon-eos-7d-mark-2-peegelkaamera-photopointis-13

Canon andis välja esimese tarkvarauuenduse versiooni 1.0.4. peegelkaamerale EOS 7D Mark II, tuues sellega mitmeid parendusi.

Uuenduste nimekiri:

  • Parandab vea, mille käigus kaamera autofookus ei töödanud korralikult kui kaamera ees oli 70-200 f/2.8 IS II USM objektiiv ning fookuskaugus oli umbes 100mm.
  • Harvadel puhkudel, kasutades autofookuse AI Servo režiimi, ei saanud vähendada võbelemisefekti, isegi kui oli aktiveeritud “Anti-flicker shoot” funktsioon. See on nüüd parandatud.
  • Parandab vea, mille käigus ei saanud piltidele määrata pildi stiili seadeid kui kaamerarežiimiks oli C1, C2 või C3.
  • Parandab vea, mis väga harvadel juhtudel live view režiimis pildistatud fotodele ei salvestunud õige kuupäev ega kellaaeg.
  • Parandab vea, mille käigus võis tekkida JPG failidele digimüra kui heledust või kontrasti korrigeeriti “Auto Lighting Optimizer” funktsiooniga.

Tarkvaraversioon 1.0.4 on kaamerartele, mil on peal versioon 1.0.2. Mõned uuemad kaamerad tulevad juba versiooniga 1.0.4 ning need uuendust ei vaja.

Tarkvarauuenduse 1.0.4. peegelkaamerale Canon EOS 7D Mark II saad alla laadida Canoni kodulehelt.

Allikas: Canoni pressiteade

1 2 3 4 5 6 7 8 9