Ainult sellel nädalavahetusel: Photopointi e-poes tasuta transport olnemata ostusummast
autor: Jürgen Veerme

cover-fb-851x315

Sellel nädalavahetusel ei pea sa foto-, digi- ja kodukaupade ostuks kummikuid jalga tõmbama ja vihmamantlit selga viskama, sest Photopointi veebipoe virutaalriiulitel oleva kauba (üle 80 000 toote) saad kuivalt ja mugavalt tellida lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse koju TASUTA.

Kui muidu on Photopointi e-poest alati kaupadele tasuta transport Photopointi kauplustesse ja alates 49€ ka pakiautomaatidesse ja kulleriga koju, siis kuni 2. augusti südaööni toimetame kõik veebikaubamajast tehtud ostud Eesti piires sinuni tasuta olenemata ostusummast ja tarneviisist.

Seega mine vaata omale vajalik välja ja telli ära, sest meie veebipood on alati avatud ning sealt ostmine lihtne ja turvaline.

 

Sisene Photopointi veebikaubamaja riiulite vahele ›

Ilmastikukindla Pentax K-S2 peegelkaamera ostul ostame Sinu vana Pentaxi digipeegli kuni 200€ eest tagasi
autor: Jürgen Veerme

photopoint-pentaxKS2tradein

Maailma väikseim ilmastikukindel Pentax K-S2 digipeegel on esimene Pentax kaamera, millel on WiFi ja välja keeratav ning pööratav LCD-ekraan. Lisame sinna juurde madalpääsfiltrita sensori, 100% vaateväljaga optilise pildiotsija ning olemegi saanud peegelkaamera, mis on omas klassis number üks.

Ostes praegu Photpointist Pentax K-S2 peegelkaamera, ostame Sinu vana Pentaxi digipeegli 100-200€ eest tagasi. Summa suurus oleneb tagasi ostetavast Pentaxi kaamerast:

  • Pentax K-5, K-7, K-r või K-30 peegelkaamera koos KIT objektiiviga – 200€ .
  • Pentax K-x peegelkaamera koos KIT objektiiviga – 175€
  • Pentax K20D peegelkaamera koos KIT objektiiviga – 150€
  • Pentax K200D, K10D või K-m koos KIT objektiiviga – 125€
  • Pentax K100D või *ist D koos KIT objektiiviga – 100€

Ilma objektiivita kere eest maksame 50€ vähem ning kaamera peab olema töökorras ja komplektne (spetsiaalaku puhul koos aku ja laadijaga). Kui sa ei leidnud nimekirjast oma vana Pentax digipeeglit, siis võta ühendust info@photopoint.ee kaudu ja teeme Sulle personaalse pakkumise.

Seega, kui tooksid oma vana Pentax K-5 meile, saaksid uue Pentax K-S2 kere kätte vaid 499€ eest. Lisaks on võimalik kasutada Photopointi järelmaksu abi.

Kogu info Pentax K-S2 peegelkaamera kohta leiad Photopointi ajaveebi artiklist/pildiseeriast: Karbist välja: Pentax K-S2 või vaadates PointTV Pentax K-S2 huvitavamad omadused videot. Lisaks on K-S2 põhjalik ülevaade ka Digitestis.

 

Tee oma suvelõpu parim diil ning soeta Pentax K-S2 peegelkaamera

 

Pakkumine kehtib 31. augustini 2015.

DJI fotokonkursi “Kõrgelt” esikolmik on selgunud
autor: Jürgen Veerme

auhinnad-banner

Esmakordselt Eestis DJI ja Photopointi poolt korraldatud aerofotode ja kõrgelt pildistatud fotode konkursile laekus arvestava hulk töid, mida konkursi žürii – loodusfotograaf Sven Začek, loodus- ja droonifotograaf Kaupo Kalda ning loodusfotograaf Alari Kivisaar – sõelus läbi mitmeid kordi.

Nüüdseks on žürii oma töö lõpetanud ning selgunud on DJI fotokonkursi “Kõrgelt” esikolmik. Võitjate valimisel sai lähtepunktideks foto originaalsus ja huvitav lahendus, tehniline teostus, hetke tabamise õnn ning loomulikult vastavus teemale.

Ainulaadse fotokonkursi auhinna lennuvälja kattis DJI koostöös DJI droonide Eesti ametliku lennubaasi Photopointiga:

I koht: DJI Phantom 3 Professional

II koht: DJI Phantom 3 Advanced

III koht: DJI Phantom 2 Vision

Seega, daamid ja härrad – lubage esitleda DJI fotokonkursi „Kõrgelt “esikolmikut:

 

I koht: “Metsade ja jõgede maa”. Autor: Margus Muts

Žürii liikme Sven Zaćeki kommentaar: “Kõrgelt pildistamine on minu jaoks juba pikka aega olnud väga põnev žanr ja on seda kindlasti ka kauges tulevikus. Inimene on alati soovinud linnuna pilvedes lennelda, aerofoto annab selleks ideaalse võimaluse, sest lennult on võimalik foto näol igavene meene kaasa võtta. Hea foto suudab tekitada soovi samas kohas sama hetke kogeda. Suurepärane foto, aga tekitab juba kohalolemise tunde. Foto “Metsade ja jõgede maa” on kindlasti viimane ja viib mu päikesetõusu ajal lendama uduse jõelammi kohale. Suur tänu autorile!”

Metsade ja jõgede maa

 

II koht: “Akende pesemine “. Autor: Arseniy Semyonov

Žürii liikme Alari Kivisaare kommentaar: „Selleks, et head pilti saada pole alati vaja kuude kaupa rabas valgust oodata või eluga riskides sõjakoldes roomata. Vahest piisab vaid sellest, et korraks aknast välja vaadata. Tuleb lihtsalt osata NÄHA. Siin on väga hästi nähtud ja korralikult vormistatud.“

Akende pesemine

 

III koht: “Kõige suurem sünnipäevatort eelmisel aastal oli Martal!”Autor: Raigo Tõnisalu

Žürii liikme Kaupo Kalda kommentaar: „Ilmselt on tegu droonipildiga ja siin on seda oskuslikult vahva mälestuse tarvis ära kasutatud. Keegi on väga palju kaunistuse loomisega vaeva näinud. Naljalt sellist asja ikka igaüks järgi ei viitsiks teha. Peaks ainult jälgima, et drooniga väga inimeste lähedale ja peade kohale ei satu, igaks juhuks, kui peaks midagi juhtuma. Igatahes tore pilt ja olen natuke kade ka.“

Kõige suurem sünnipäevatort eelmisel aastal oli Martal!

 

DJI  ja Photopoint tänab kõiki osalejaid põneva ning igati tasemel konkursi eest! Soovime kõigile loomingulist ja inspiratsioonirohket aega.

Karm värk: vaata, kuhu Sa koos endlikepiga tohid või ei tohi minna
autor: Jürgen Veerme

isselfiestickbanned

Kui Ameerika muuseumid aasta alguses selfie stick’ide keelustamise lumepalli veerema lõid, siis ei osanud ilmselt paljud meist karta, et see massiliseks muutub.

Kahjuks on tänaseks päevaks suur hulk muuseume, lõbustusparke, spordirajatisi ja festivale nii Ameerikas kui Euroopas endlikeppide kasutamise ära keelanud. Nende põlu alla seadmise peamiseks põhjenduseks on, et selfiestatiivi külge kinnitatud fotoaparaadid/nutitelefonid on ohtlikud teistele külastajatele, töötajatele või eksponaatidele.

Kuid ärme heida meelt ning õnneks on taibukad onud/tädid mõelnud nende vandersellide peale, kes hoolimata bürokraatiast koos selfie stick’iga ringi reisivad. Nimelt saab nüüd veebilehel www.canibringmyselfiestick.com kiire otsinguga teada, kas selles kohas mida on plaanis külastada pildipulgaga sisse saab või mitte. Sait võimaldab kasutajatel otsingut sooritada atraktsioon nime, asukoha ja tüübi järgi või sortida kogu andmebaasi tähestikuliselt.

Õnneks Eestis võib veel selfie stick’iga üsna julget igalpool ringi käia ning just praegu on Photopointi esinduskauplustes ja e-poes kõik Omega selfiestatiivid 20% soodsamad. Valikus on nii klassikaline, kaabliga kui bluetooth versioon. Pakkumine kehtib kuni 09.08.2015

Kõik käsistatiivid Photopointis

 

Allikas: PetaPixel.com

DJI Phantom 3 nipid #2. Kompassi kalibreerimine
autor: Lauri Veerde

DJI Phantom 3 droonil on integreeritud kompass. Tänu sellele teab droon täpselt ja igal ajahetkel, mispidi ta piloodi suhtes paikneb. Kompass on üsna tundlik kõikvõimalikele välistele mõjutajatele, mis võivad selle korrektse toimimise rikkuda ja tulemusena põhjustada drooniõnnetuse. Sellepärast on ülioluline hoida kompassi ideaalses töökorras ja seda mõnikord kalibreerida. Millal täpselt kalibreerimine vajalik on ning kuidas seda teha – seda näitab Daniel Phantom 3 nippide seeria teises videos.

 

1 2 3 4 5 6 7 8