Sünnipäevapidustused kestavad veel ainult 4 päeva
autor: Jürgen Veerme

photopoint-23aastat-blog

12. märtsil tähistas Photopoint oma 23. sünnipäeva ning sel päeval algas ka suur sünnipäevakampaania, mis kestab veel ainult 4 päeva.

Seega, veel kuni pühapäeva (22.03) südaööni on absoluutselt KÕIK Photopointi teenused 23% soodsamad. Soodustus kehtib kõikidele teenustele nii veebis kui kauplustes kohapeal.

Sünnipäevahinnaga saab tellida internetist kõigis mõõtudes ja valmistamise kiirusega paberfotosid, suuri fotosid seinale, fotomeeneid, fotoraamatuid ja soetada fotokursuseid. Fotomeenete ja suurte fotode veebilehel kuvatavad hinnad on juba soodushinnad. Paberfotode ja fotoraamatute puhul lisatakse soodustus ostukorvis.

Sünnipäevatralli ajal saab soodsamalt end jäädvustada ka Eedeni Photopointi fotostuudios, rentida fototehnikat, digitaliseerida vanu paberfotosid ja kassette, teha dokumendifotosid, tuua filmi ilmutamiseks või kaamerat sensori puhastusse ja palju muud. Kauplustes olevates hinnakirjades on teenuste hinnad tavahinnad ja 23% soodustus arvestatakse teenuse eest tasudes kaupluse kassas.

Lisaks on Photopointi e-poes valitud kategooria tooted 23% soodsamad (ka soodushindadest). Sünnipäeva soodustusega on:

 

Külasta Photopointi esinduskauplusi või e-poodi ning pidutse koos meiega!

Astu kevadele vastu soliidse Fujifilm hübriidkaamera sooduskomplektiga
autor: Jürgen Veerme

fuji-kitid-blog

Kevad on saabunud ning ilusate ilmadega tekib paratamatult soov haarata kaamera ning parimad hetked jäädvustada. Kuid igapäevaselt on kogukat peegelkaamerat tülikas kaasas kanda ja taskus oleva nutitelefoni pildikvaliteet ei pruugi meid rahuldada.

Seega tänavusele kevadele astu julgelt vastu kompaktse ja võimeka Fujifilm hübriidkaameraga.

Aprillikuu lõpuni on Photopointi valikus suurepärased Fujifilm X-M1 ja X-Pro1 hübriidkaamerate sooduskomplektid:

 

Tee oma elu mugavaks ning soeta peegelkaamera kvaliteediga Fujifilm hübriidkaamera koos sobiliku objektiiviga, sest kevadised hetked lausa kutsuvad end jäädvustama.

 

Retroliku välimusega Fujifilm X-M1 ja X-Pro1 sooduskomplektid e-poes ›

Tamroni demolaud kutsub objektiive testima – nüüdsest Rocca al Mare Photopointi kaupluses
autor: Lauri Veerde

tamron-demolaud

Rocca al Mare keskuse Photopointi kaupluses ootab nüüdsest fotohuvilisi Tamroni objektiivide demolaud. Kui seni pidid huvilised objektiivi lähemalt vaatamiseks ja kaamera ees proovimiseks pöörduma klienditeenindaja poole, siis nüüd saab erinevaid Tamroni objektiive testida iseseisvalt ja mugavalt – spetsiaalse laua ääres.

Valgel laual on avamisjärgselt 8 objektiivi ning neli peegelkaamerat (Canon, Nikon ja Pentax), mille ees kõiki Tamroni objektiive proovida saab. Laua keskel asuvas süvendis on testpiltide tegemiseks miniatuurne makett. Hetkel on seal pisike kirik koos inimestega – tulevikus on kavas maketti rikkalikumaks muuta.

1

 

Objektiive testides-proovides saad kohapeal olevatesse kaameratesse sisestada enda mälukaardi ja pärast fotod koju kaasa võtta. Soovi korral saad proovida objektiive ka enda kaamera ees.

Hetkel on Tamroni demolaual proovimiseks välja pandud järgmised Tamroni objektiivid (valik muutub aja jooksul):

Tule vaata demolaud üle – Tallinnas, Rocca al Mare kaubanduskeskuses Photopointi esinduskaupluses.

Tamroni objektiivid Photopointi veebipoes.

 

tamronisland2

tamronisland1

 

Sony ülemaailmse fotokonkursi Eesti rahvusliku auhinna võitis Andrei Reinol
autor: Lauri Veerde

Eesti fotograaf Andrei Reinol nimetati ülemaailmse fotokonkursi Eesti rahvusliku auhinna võitjaks. Eestist Sony World Photography Awards 2015 konkursile esitatud töödest peeti parimaks Andrei fotot „Rummu”.

Andrei Reinol

Võidufoto kohta rääkis Reinol: „See koht muutus eriti populaarseks eelmisel suvel. Vett täis vana karjäär tõmbab ligi palju inimesi, kes käivad seal suve jooksul kristallselget vett nautimas. Olen käinud seal mitu korda muude fotoprojektidega seoses ja tahtsin sellest tööstusmaastikust ka ise mõne pildi teha. Teisest küljest tahtsin, et kõik oleks lihtne ja selle koha ilu tõuseks esile. Selge rohekas vesi võimaldaski mul seda teha. Eestis ei ole just palju mägesid ning seetõttu paistab see huvitav ja teistsugune.”

Reinol saab auhinnaks Sony a7 kaamera ja tema tööd näidatakse Sony World Photography Awards näitusel, mis on avatud 24. aprillist 10. maini Londonis Somerset House’is.

 

Lisaks esikohale valiti Eestist konkursile tööde esitajate hulgast ka paremuselt teine ja kolmas koht. Teisele kohale platseerus Peep Loorits fotoga “Ambush”:

Ambush

Peep Loorits kirjutas ämblikupildi kohta nii: “Pilt on tehtud ühes vanas keldris pärastlõunasel ajal. Oli pilvine ilm, kuid vahel tuli ka päike välja. Ämbliku võrk koos ämblikuga asus akna ligidal. Pilt on tehtud kaameraga Pentax K200D, millel oli Sigma 50 mm makroobjektiiv.”

 

Kolmanda koha Eesti rahvusliku auhinna kategoorias pälvis fotograaf Argo Argel – foto nimeks “Treescape – lightpainted rings”:

Argo Argel_Valgusmaaling

Argo Argel ise oma foto kohta: “Pilt on tehtud möödunud aasta veebruaris. Mul oli see idee juba mõnda aega, aga tingimused olid just sel hetkel sobivad. Kinnitasin kaamera statiivile ja joonistasin taskulambiga puude ümber ringid. Peale mitmendat katset saavutasin oodatud tulemuse.”

 

Rahvuslik auhind valiti Sony World Photography Awards fotokonkursil ühtekokku 54 riigis. Rahvuslike auhindade programmi raames tunnustatakse ja auhinnatakse kohaliku fotograafi pildistatud parimat üksikfotot ning see hõlmab tervet maailma Argentinast Austraaliani. Osaleda saavad väga erinevate oskuste ja võimetega fotograafid.

Rahvuslike auhindade välja kuulutamine oli alles avapauguks. Erinevate teemade järgi kategoriseeritud võitjad, amatööride ja professionaalide paremik ning ülemaailmse fotokonkursi peavõitja kuulutatakse välja pidulikul auhinnagaalal Londonis 23. aprillil.

 

Päris kohaliku Sony fotokonkursi “Talvefoto 2015 lõpptulemused kuulutatakse aga välja juba ülehomme, 20ndal märtsil. Vaata žürii esimest valikut siit.

 

Revolutsioonilise Tamron 16-300mm objektiivi ostul kaasa kingitus
autor: Jürgen Veerme

photopoint-tamronB016vautser-blog

Ostes praegu auhinnatud Tamron 16-300mm DI II supersuumobjektiivi saad kingituseks Photopointi e-poe vautšeri* väärtuses 50€

Kõige võimsama suumiga peegelkaamera objektiiv Tamron 16-300mm F/3.5-6.3 ulatub 16mm lainurgast kuni pika telesuumini. Nii laia nurga ja pika suumiga objektiivi puhul võid kindel olla, et pildile mahuvad kõik sünnipäeva külalised või kaugemal pesitsevad kevadlinnud. Koos värinastabilisaatori ja täpse Piezo Drive autofookusega on see sulle piiritu inspiratsiooni allikas.

Kampaania pakkumine kestab kuni 30. aprill 2015.

Vautšerit on e-poes võimalik realiseerida kuni 31. mai 2015.

 

Revolutsioonilne Tamron 16-300mm ootab sind Photopointi kauplustes või e-poes

 

Loe lisaks:

Sisukat ja rohkete näidispiltidega Tamron 16-300mm objektiivi ülevaadet Digitesti lehel

Vaata Point TV osa Tamron 16-300mm objektiivist:

 

* Vautšer kehtib ainult www.photopoint.ee e-poes kõikidele toodetele, kui tellimuse summa on vähemalt 51€. Soodustust tuleb ära kasutada ühe korraga.

1 2 3 4 5 6 7